Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszoneves lanyok! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszoneves lanyok! Ti mennyire oltoztok ki randira?

Figyelt kérdés

Hugommal vitatkoztunk errol. Szerinte randira nem jo kioltozni, sminkelni is csak akkor, ha amugy is sminkelsz. Abban a ruhaban jo menni, amiben amugy is elmesz otthonrol. Szerinte ha kioltozol, akkor ugy tunsz, mintha nagyon teperni akarnal, ketsegbeesettnek latszol.

Szerintem meg illik megtisztelni a masikat azzal, hogy egy kicsit elegansabban oltozol (nyilvan helyszintol is fugg, egy sima mozira vagy etteremre gondolok most, nem hegyiturara vagy lovaglasra) es ha amugy nem szoktal sminkelni, akkor is felraksz egy enyhe sminket (korrektor, alapozo, szemceruza). Szerintem ettol nem tunsz ugy, mintha futnal utana, siman csak megtiszteled, kimutatod, hogy nem teljesen kozombos az illeto.

Mit gondoltok? Fiuk valaszat is varom.


2014. dec. 28. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk alapon is sminkelem magam, és attól függően hogy, hogy ébredek, csinosan vagy lazán öltözködöm. Első randira, szerintem nem jó mindent bedobni (legcsinibb ruci 4 órás készülődés) mert akkor a későbbiekben mivel leped meg? Én a mai napig kicsípem magam, ha valahova elmegyünk a párommal, moziba mondjuk nem szoktam, de étterembe igen, pedig együtt élünk, szal gondolod látott már nagyon ramaty állapotban is. Sztem válaszd az arany középutat, kicsit csípd ki csak magad, hogy a 2. 3. randin is legyen mit bedobni, és csoroghasson a nyála ;)
2014. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, en is valami ilyesmire gondoltam. Nyilvan nem kell az elso randira baliruhaban erkezni, meg az sem jo, ha minden kivillan es az agyban mar semmi ujdonsag nem lesz, mert mindent latott, de azert szerintem jo, ha az atlagnal kicsit csinosabban mesz randira.
2014. dec. 28. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint (nyilván, ahogy te is írtad, helyszíntől függően) valamilyen szinten kicsit jobban kiöltözök, mint különben. Elvégre, ő nem csak a mindennapjaim része, igenis szeretnék tetszeni neki, ezért kicsit kicsípem magam a kedvéért, bár persze, abban igaza van, hogy ezt nem kell túlzásba vinni. Igen, add önmagad, de szerintem az is az ember része (legalábbis, hozzám hozzám tartozik), hogy tetszeni akar másoknak, és főleg olyannak, akivel randira megy. Nem arra gondolok, hogy moziba kisestélyiben menj, meg 3 órás sminkelés, hajigazítás után, de én speciel kicsit több időt szoktam olyankor a ruhaösszeállításra meg úgy általában a kinézetre szánni.


Persze, neki is igaza van abban, hogy ha tetszel neki, akkor mindennapokban is tetszened kell, hiszen mondjuk 4 év együttjárás után nem fogsz nap nap után sminkelni és kiöltözni a kedvéért, de az első randikon, az első benyomás idejére szerintem érdemes kicsit odafigyelni erre. és néha-néha a kapcsolat közben sem árt, ugye.


22/l

2014. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez vicces, mert nálam mindig két állapot van: amikor készülök, meg amikor nem.

Amikor készülök, akkor irdatlan sok időt elpiszmogok és imádok tetszelegni, szépnek lenni, amikor nem, akkor pedig kb úgy indulok el, ahogy kikeltem az ágyból szinte.

Ez jóformán a teljes életemben így van, így a randi leginkább attól függ, hogy aznap épp milyen kedvem van. Szerintem mondjuk nem árt szépnek lenni, első benyomást nem csinálsz még egyszer...


23L

2014. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Masodik, igen, en is ugy gondolom, hogy normalis, ha tetszeni akarok a kiszemeltemnek. Szerintem ettol meg nem tunok ketsegbeesettnek.
2014. dec. 28. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!