Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 38eves pasi elso randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38eves pasi elso randin szexelni akar a novel ez "alap" dolog illyen korban, hogy elso randin mar van szex?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 07:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi idős korban már nem kell húzni az időt meg gyerekeskedni!
2015. jan. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

#10


Kissé korlátolt vagy ha azt hiszed, hogy azért értékes egy nő mert játssza az álszent szende szüzet.

Elég felületes lehetsz.

2015. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
67%

Férfi vagyok (félig meddig, mert már 70 éves) de azért vannak tapasztalataim, ugyanis 25 évesen váltam el és szingli voltam 15 évig, ami sok tucat csajt jelentett. Az esetek 90 százalékában az első éjszaka volt szex. A második nejem, akivel már 30 éve élünk jó házasságban, is igy kezdte.

A legtöbb nő elmondja, hogy vele életében először fordul elő, hogy az első éjszaka szexelt, aztán másnap reggel mikor felébredünk előveszi retilküljéböl felkészülten a tartalék bugyit fogkrémet, fogkefét, stb.

A férfi általában akkor szánja rá magát az ismerkedésre, ha nagyon kanos. Ha nem lesz szex, fennáll a veszélye, hogy keres másnap valaki mást.

Csak akkor nem volt szex, ha tartottam attól, hogy kapok valami nemi betegséget, mert nem éreztem öszintének a nőt.

Az elutasitó nő igen ritka már akár 25 éves kor fölött is, illetve akkor elutasitó, ha valami más bánata van (régi szerelem emléke, stb.) ilyennel viszont nem szabad komolyan foglalkozni. Nem vagyok egy jó pasi, inkább az átlag. Dumám az van.

Szóval addig élvezzétek az életet, mig fiatalok vagtok. Köszi annak a hozzászólónak aki leöregezte a 38 évest, én 70 éves vagyok.

2015. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Olvassátok el!

A kiadvány címe: Miért a rossz lányokat veszik el a férfiak?

Ebben elég részletesen van pont erről szó. Valamint valaki momdta, hogy nem is becsulne meg a partneret elso alkalommal sex utan.

42/pszichologus/Nő

2015. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Orsy77 válasza:
89%
34 voltam a párom 44 mikor randiztunk,3.randin volt sex,ő mondása szerint ha jó akkor kár várni,ha rossz kár rabolni egymás idejét.Nálunk bejött.
2015. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem erzes kerdese, ha ugy erzem akkor akar elso randin is lehet szex, ha nem ugy erzem akkor lehet 3 honap egyuttjaras utan sem.. Attol fugg mit valt ki belolem a pasi. Attol en meg rendes vagyok, hogy van akinel ugy erzem hogy elso randi utan egyuttlegyunk, a rendesseg es erkolcsosseg nem ezen mulik. Hala egnek meg mindig jol dontottem.
2015. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is a 2-essel érzek azonosan.
2016. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!