Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtegyem, ne tegyem?! 14l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem, ne tegyem?! 14l

Figyelt kérdés

szóval..van egy fiú osztálytársam akit már általános óta ismerek,és egy gimibe is járunk. nagyon jó kapcsolatunk van,sokat beszélünk,jól kijövünk egymással. én úgy érzem bejövök neki,de nem tudom biztosra,mások szerint is a környezetemből,de lehet hogy csak beképzelem.

na a lényeg,hogy én már lépni szeretnék,ha már ő nem lép,mert nem bírom ezt a se veled se nélküled állapotot.

most kaptam egy adrenalin löketet,és úgy határoztam hogy még a héten elhívom sétálni,és ott tisztázom vele,hogy mi van/mi legyen kettőnk között. esetleg megcsókolnám,hogy bátorságot öntsek belé:)

de nem tudom hogyan fogadná,szerintetek megtegyem? vagy inkább hagyjam? a csókkal mi legyen?

azt tudni kell,hogy még egyikőnk sem csókolózott..



2015. jan. 23. 01:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Történt már a világtörténelem folyamán olyan, hogy a fiú bátortalan volt. Ezért úszni hagyni egy szép kapcsolatot... A következményekre előre készülnöd kell, bármi legyen is az!
2015. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyetêrtek az 5válaszolóval.
2015. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
elhívtam..már csak ki kell várnom a holnapot ..ááá:D
2015. jan. 24. 19:27
 14/18 anonim ***** válasza:
Na, mi volt? :)
2015. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na? Megcsókoltad? Mi lett a vége a találkozónak?
2015. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

megcsókoltam :)

azt mondta ő is pont lépni akart,csak én megelőztem :)

2015. jan. 27. 01:24
 17/18 anonim ***** válasza:
Na! Gratulálok! :)
2015. jan. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát persze. De ha egy hónappal később kapod le, akkor is azt mondta volna.
2015. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!