Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm vagy az alatti férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm vagy az alatti férfiakat kérdezném. Ti teljes mértékben férfinak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért ?


Szerintem az ilyen magasságú "férfi", nem nevezheti magát igazán annak, mert gyerek testbe maradtak. Már nem gyerekek, se nem férfiak....ilyeneket selejtnek nevezik.


Ezt nem bántásból írtam, mert én is ilyen vagyok csak kíváncsi lennék más véleményére is.


Kort is majd írjatok. Köszi


2015. febr. 2. 22:04
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazán érzem még magam férfinak, de nem a magasságom, (172cm) hanem inkább a korom miatt. (19) Régebben én is gyűlöltem, hogy ilyen alacsony vagyok még ma is sokat gondolok rá, hogy milyen jó lenne magasabbnak lenni. De már kezdem elfogadni, hisz úgysem tudok mit tenni ellene.

Helyette azokra kell koncentrálni, amiken változtathatsz.

170 centisen is lehet az ember ugyanolyan férfi, de 190 magasan is lehet valaki egy nyámnyila alak.

De ha te csupán a magasságod miatt selejtnek érzed magad, csak sajnálni tudlak és remélem ráébredsz majd, hogy vannak fontosabb dolgok is a magasságnál.

2015. febr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
78%
OMG, hány pont ugyanilyen kérdés van :O Heti 1x felteszed?
2015. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
91%

Én 197 cm vagyok, de az egyik legjobb barátom 165 cm.


Gimiben: Vékony, rosszul öltözködő, kopasz, félős volt.


Most, 4 évvel később: Nagyon-nagyon kigyúrta magát, jól öltözik, megtalálta a legjobban álló frizurát és arcszőrzetet + már nem félős


Ő 165 cm, én 197 cm és ő volt az életben több lánnyal, nem pedig én.

Szerintem egy alacsony ember is sok mindent ki tud hozni magából, ha akar.


21/F

2015. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
91%

kinek mi a baja?

47F 151cm

2015. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
11%
Saját magam teljesen férfinek érzem, viszont a nők nem néznek férfinek. Ha lesz sok pénzem ez megváltoztatható, ha nem akkor maradok a számítógépes játékoknál, piánál és focinál. 22/F
2015. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
86%

Lányként mondom,hogy hülyeséget írsz,mert nekem pont,hogy ők a zsánereim,annak ellenére,hogy 3ból 2 pasim lób@aszó volt.


21/L

2015. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy te nem érzed magadat teljes értékűnek bármilyen téren, még nem korrekt ezt kivetíteni mindenkire, akikben a saját komplexusod forrását látod tükröződni. Beszélj inkább egy pszichológussal, hátha segít összeszedni magad
2015. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
93%

Attól, hogy te is alacsonynak mondod magad, még igenis bántó és eszméletlenül ostoba kérdés. "Selejtnek nevezik", elmész te a fenébe. Én magas vagyok, 186, de soha nem ezért tartanám magam férfiasnak, ahogy egy 170 alatti férfit sem fogok elítélni, megvetéssel kezelni vagy bármi más, eleve az egész felvetés abszurd.


Aki vagy, ahogy viselkedsz, ez tesz férfivá.

Tényleg óvoda vagy celebmagazinok sekélyes színvonala az ilyen leugatás, selejtnek nevezés.

2015. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem 160 centitől nem para, mert nagyon sok lány van aki ekkora, vagy pár centivel kisebb.

Én 158 cm (nő) vagyok és sose érdekelt ki hány centi, mert nálam úgy se alacsonyabb. De pár hete sikerült belecsöppennem egy netes randiba, és meghökkentő volt az, hogy Nálam legalább 4 cm-vel alacsonyabb volt.

volt vonzalom, nincs vonzalom. Ez nagyon durva, mert nem gondoltam volna, hogy valaha is ilyennel szembesülni fogok.


Ismerek olyan 160-2 centis pasit, akinek soha életében nem volt gondja a csajozással, mert elég sokan vagyunk ilyen apró lányok.

A 165-70 szerintem teljesen okés.

Szóval én azokat a férfiakat nagyon sajnálom, akik valósan alacsonyak (160 alattiak). Elég nehéz lehet az ismerkedés..

2015. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
83%
Én 190 cm magas vagyok és szívesen lennék 180-175 cm, alacsonyabb azért nem. De az alacsony férfiaknak kell a legkevesebbet gyúrniuk, hogy nagy bicepszük legyen, mindennek van előnye és hátránya is. Én cipőt alig kapok és volt már nő aki azért utasított el, mert túl magas vagyok hozzá. 37/F
2015. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!