Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm vagy az alatti férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm vagy az alatti férfiakat kérdezném. Ti teljes mértékben férfinak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért ?


Szerintem az ilyen magasságú "férfi", nem nevezheti magát igazán annak, mert gyerek testbe maradtak. Már nem gyerekek, se nem férfiak....ilyeneket selejtnek nevezik.


Ezt nem bántásból írtam, mert én is ilyen vagyok csak kíváncsi lennék más véleményére is.


Kort is majd írjatok. Köszi


2015. febr. 2. 22:04
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
35%
Én 176 cm magas vagyok.Akik 170 cm alatti hapsik,azoknak elég sok hátrányuk van a nőknél.A csajoknak a magas pasik jönnek be.A 176 cm is sokszor kizáró ok.A mostani csajok majdnem ilyen magasak mint én...
2020. aug. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
30%
51-es kiegészítése: A nők sokszor letagadják ezt,de számukra igenis fontos a párjuk magassága.A legtöbb nő nem akar törpe hapsit,max ha sok pénze van...Az én 176 cm magasságom is kevés.Ja és 41 éves vagyok.Egy magas hapsinak sokkal könnyebb dolga van a nőkkel.Én azért szívesen lennék 185-190 cm magas,sokkal sikeresebb lennék a nőknél.
2020. aug. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
168 cm vagyok.Van komplexusom az alacsonyságommal kapcsolatban,de nem olyan vészes azért.Meg kell tanulni elfogadni,mert ez van és kész.Egyébként a nőknek az a szimpatikus,aki elfogadja magát,mert hát egy igazi férfi jól érzi magát a bőrében.Én is gyúrok,és nincs gondom a csajozással,van,hogy ők tesznek ajánlatot,mondjuk annyi,hogy kisebb körből válogathatok,na bumm.Selejtként senki ne gondolkozzon magáról,ez nagyon rossz hozzáállás!
2020. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy annak.

Arról meg, hogy neked komoly mentális problémáid vannak, én nem tehetek. :D

2021. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
73%

Nőként a magam 150 centijével egy 170 magas férfi is tökéletes lenne, de sajnos eddig mindnyájan nagyon önbizalom hiányosak voltak épp a magasságuk miatt. Ha úgy viselkedtek volna, senkit nem érdekel mmagasság de ha ez szorongást okoz nekik... az érződik. Ezért egy idő után csak magas férfiakkal randiztam és a vőlegényem 196cm magas...

23N

2021. febr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
170 körül vagyok, soha nem volt probléma
2021. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
168cm vagyok és férfinak érzem magam. Hogy miért? Mert közel 20 centi a péniszem, arányos vastagsággal persze, amit remekül használok is.
2021. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki kb 155cm, a szakmájában az egyik legjobb, tele van önbizalommal, 10-20milliót keres egy hónapba, kb bármelyik csajt megkaphatja. 15évvel fiatalabb, szép barátnője van.

Ettől függetlenül persze hátrány az alacsonyság, de mással még kiemelkedhetsz. Leginkább teljesítménnyel.

2021. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!