Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm vagy az alatti férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm vagy az alatti férfiakat kérdezném. Ti teljes mértékben férfinak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért ?


Szerintem az ilyen magasságú "férfi", nem nevezheti magát igazán annak, mert gyerek testbe maradtak. Már nem gyerekek, se nem férfiak....ilyeneket selejtnek nevezik.


Ezt nem bántásból írtam, mert én is ilyen vagyok csak kíváncsi lennék más véleményére is.


Kort is majd írjatok. Köszi


2015. febr. 2. 22:04
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
88%
Nőként mondom, hogy a férfiaknak nem amagasságuk számít. Selejtnek meg azt nevezném, aki ilyen vérprimitíven gondolkodik, mint te!!!
2015. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
83%

168 centi vagyok, teljes mértékben férfinak érzem magam.

Az más kérdés, hogy a legtöbb nő egyszerűen átnéz rajtam, a magas pasik után futnak.

Egyáltalán nem érzem azt, hogy gyerektestben lennék.

Amiket leírtál a kérdésedben az alapján én javasolnám neked, hogy menj el egy pszichológushoz a problémáddal.

Amúgy ha nőket kérdezel, sokan azt fogják mondani, hogy nem számít nekik a testmagasság, de ilyenkor csak tapintatosak akarnak lenni. Azt nézd meg, hogy mekkora pasival jönnek össze, az elárulja a valódi elvárásaikat. A kutatók szerint egy nő számára ez a legfontosabb külső szempont, az első ami már eldönti benne, hogy vonzódjon vagy ne.

Sajnos ez van, de ettől még találhatsz valakit. Viszont ha mellé még erősen őnbizalomhiányos is, akkor azt a keveset is elriasztod.

2015. jún. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
0%

#20-nak: neked volt egy nő aki elutasított mert túl magas vagy. Nekem meg már volt néhány nő aki nem utasított el azzal, hogy túl alacsony vagyok. Szerintem erős kontraszt. Nem akarok személyeskedni, csak arra kérlek, hogy gondolj bele, hogy mi lenne, ha nem csak egy nő csinálta volna ezt veled, hanem majdnem az összes!


Lányok, akik azt mondjátok, hogy nektek a 165-170 rendben van! Örülök nektek. Talán mégis van egy kis remény. Engem már 3 éve folyton elutasítanak (és ezek után legyen az ember tele pozitív kisugárzással...)

2015. jún. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
77%
23 ezért írtam, hogy 180-175 cm-s férfi szívesen lennék még, de alacsonyabb nem. Több a hátránya elismerem ha egy férfi nagyon alacsony, mert gondolom átnézhetnek rajtatok. Ja meg volt egyszer egy 153 cm-s barátnőm na rajtunk röhögtek a diszkóban, meg séta közben görbén kellett mennem ha fogtam a kezét... De ez csak 2 eset az életemből... Azért annál szerencsésebb vagyok a 190 cm-el, mintha 160 lennék, de ez már kicsit sok nekem, bár otthon egy fellépőről elérek mindent.
2015. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
83%
Én 187cm vagyok mégis önbizalomhiányos és csődtömegnek érzem magam,ha pl.1szép nő közelében vagyok,nem tudok kommunikálni!
2016. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
84%
Inkább a kisugárzása/határozottsága a fontos, nem a testmagassága (mondom ezt 195 cm magasként).
2016. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
92%

Ja persze, és akkor a 175-180 centi fölötti, vagy kis mellekkel bíró nők is selejtek? :D Ne röhögtesd már ki magad.

A világ legkönnyebb dolga ilyen baromságokra fogni, hogy nem megy a csajozás. Rengeteg lány van 150 és 160 centi között (pl. én), lehet náluk próbálkozni. Nem ilyesmin fog múlni, hogy ki férfi és ki nem.

2016. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
76%
Talán mert a legtöbb nem ilyen felszínes köcs..g mint kérdező...
2018. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
0%
Teljes mértékben egyetértek veled kedves kérdező. Én 170 vagyok. Hiába vagyok arcra helyes, az alkatom miatt sosem volt még barátnőm és saját bőrömön érzem, hogy egy aféle hibrid nemhez tartozok. Nem vagyok kisfiú, mert harmincas, szakállas, meggyötört felnőtt fejem van, de az alkatom mint egy 14 éves serdülő kisfiúé. A buszon az általános kislányok - barbis táskát hordva - is gyakran magasabbak. Akkor szerinted mennyire érezhetem magamat férfinak. A cégnél a huszonéves gyakornok vagy diplomás csajok, mert úgy járnak körülöttem, mint amazonok a hobbitok társaságában. Esélyem sincs egy nőnél sem. Alig várom már, hogy diagnosztizáljanak végre egy rákos daganatot vagy hasonló súlyos betegséget, hogy véletlenül se érjem meg a 30-at.
2018. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
13%

#29

Nem számít ha alacsony vagy.

Gyúrj.

Legyen jó szociális háttered(sok barát fb-n, stb...).

Legyen pénzed.

Öltözz stílusosan.

Műveld magad(nem szépirodalomra gondolok, hanem nézz önfejlesztő youtube videókat, vagy olvass hasonló könyveket).

A nők nem hercegnők, ne is bánj velük úgy(ne vegyél neki semmit se, amit ne érdemelne meg, mert pénztárcának fog használni. Ne hallgasd a napi siránkozásait, mert érzelmi tampon lesz belőled. Ne bókolj mindenért, vagy ha lehet egyáltalán ne- a lényeg, hogy ne tűnj kétségeesettnek. Bánj a nőkkel úgy mintha nem kellene szexre, mert vannak más nőid arra. Ne legyél vele ÁLLANDÓAN, ÉS NE IS ÜZENGESS ÁLLANDÓAN.)

Legyen egy jó(stílusos, modern) frizurád.

Nem soroltam fel mindent, de remélem érted a lényeget.

Nem írom le, hogy miért kell így viselkedni egy nővel, ha hódítani akarsz, mert túl sok idő lenne. Nézz utána, ha tudsz angolul, akkor angolul jobb(több info).

Nem számít, ha nem tudsz mindent, amit felsoroltam produkálni.


Ha kinézetben 6/10 vagy, akkor soha nem fogsz 6/10-nél jobb nő találni, ha átlagos vagy.


Remélem ez a segítségedre váll majd, ha elolvasod.

2018. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!