Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy legtapintatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy legtapintatosabban közölni egy nővel, h nem jön be? Főleg nők válaszát várom!

Figyelt kérdés
Egy iwiwes alkalmazáson keresztül ismertem meg, ma volt randink, és ráébredtem, hogy nem ő lesz a következő barátnőm. Nagyon rendes csaj, nem akarom nagyon megbántani, meg nem akarok bunkózni.
2010. febr. 9. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
őszintén mond meg neki( azt amit itt megfogalmaztál)
2010. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Úgy hogy nagyon csinos vagy,és TÉNYLEG (ezt hagsúlyozd ki!) jól nézel ki,de sajnos neked már elég régóta más tetszik.

Vagy hogy nemhiszem hogy ez nekünk összejönne,de velem is történt már ilyen,úgyhogy tudom milyen lehet most neked.de azért lehetünk barátok XD

2010. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Jól írta az első, nekem nem jönne be a legyünk barátok szöveg.
2010. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
elotte jol cibald meg
2010. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén,hogy nem szeretnél tőle semmit.
2010. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hazudj neki olyanokat, hogy más tetszik, ez elég átlátszó... Egyetértek azokkal, akik azt tanácsolják, hogy mondd el neki úgy, ahogy a kérdés alatt írtad. Ha nem tetszik, az nem a te hibád, nem kell szégyenkezned emiatt.
2010. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nyíltan és őszintén, egyszerűen úgy hogy ne haragudjon de te nem érezted úgy magad ahogy szeretted volna, hagyjátok ennyiben a dolgot.
2010. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindneképpen kellemetlen ilyet közölni, neked is és neki is (önbizalomcsökkentő) de valahogy csak meg kell neki mondani. Szerintem mindneképpen legyél őszinte.


Ja, és nem mond azt neki a végén, hogy "de azért lehetünk barátok".

Én férfiként útálom ha egy nő ezt mondja :( általában akkor mindíg közlöm (hacsak tényleg nem akarom, hogy a barátom legyen), hogy barátom már van elég, én a páromat keresem... bár lehet, hogy egy nőt ez annyira nem frusztrál mint egy férfit, de ezt nem tudom megítélni.

24/F

2010. febr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De, a nőt is frusztrálja... engem legalábbis! Minek akarnék a barátja lenni, miközben minden pillanatban, mikor együtt vagyunk arra gondolok, hogy milyen jó lenne, ha nem csak barátok lennénk? Csak rosszul érezném magam tőle.
2010. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!