Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzek rá, bejövök e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá, bejövök e neki, hogy ne legyen rossz következménye?

Figyelt kérdés

Van egy lány a szűk baráti körben, 3 évig volt pasija de már egy ideje szakítottak, és elképzeltem mi is lenne ha ő és én összejönnénk.Az ismerkedés megy idegenekkel,de nem olyannal akivel már évek óta jóban vagyok.Nem szeretnék kínos időszakot utána ha csak úgy letámadnám.Sajnos a jelekből és a testbeszédből nem tudok olvasni, volt már hogy félreértelmeztem egy lányt, ezért vagyok óvatos, nem szeretném ha ez miatt romlana a kapcsolatunk.tudtok valamit tanácsolni, hogy is mondjam el neki, hogy tetszik nekem?


21/F


2015. febr. 5. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki.Ha szűk baráti kör,csináljatok programot,összejövetel,egy hétvégi házibulit vagy valami hasonlót.Amikor társaságban vagytok,folyamatosan ontsd magadból a dumákat,beszélj választékosan,használj pár,nem hétköznapi szót,ez imponál a nőknek.Majd kerülj hozzá kicsit közelebb,aztán vesd fel,ha nyernél a lottón,akkor biztosan elmennél bora-borara.Valószínű azt kérdezni,hogy őt nem is viszed vagy valami ilyesmi,ha így van,akkor mondd neki,hogy "TALÁN" (viccesen mondva) elvinnéd,Ha (erre is találj ki valami helyzetfüggőt).Ha azt mondja hát az jó vagy valami ilyesmit,rögtön kontrázz,hogy ha ő nyerne a lottón mit csinálna a pénzből.Mutasd meg neki azt az oldaladat,amit eddig még soha.Ha jól csinálod,garantáltan még este elcsattan minimum 1 csók.
2015. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!