Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19éves pasi vagyok, ma randizo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19éves pasi vagyok, ma randizok egy tőlem fiatalabb lánnyal, de nagyon parázok, gyomor idegem van, szerintetek mit csináljak így vele elsőre?

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 18:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá, majd hozza a helyzet, hogy miről beszéljetek. De illett volna azért 1-2 nappal előtte legalább pár dolgot kitalálni. Ha nagyon rosszul haladna, inkább lépj le, mielőtt még nagyon gáz lesz az egész, nem szégyen, ha csak egy órán át vagytok együtt.
2015. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha troll lennék, azt mondanám, hogy szilvásbuktát, mert azt szeretem, de inkább normálisan válaszolok :D :


Elmentek gyrosozni ugyebár. Az első randi egymás megismeréséről szól, szóval csók meg ilyesmi kilőve.

Kérdezz tőle. Olyat, ami érdekel vele kapcsolatban. (Valószínűleg ő is kérdezni fog.) Gondolom, meg akarod ismerni, szóval ha erre irányuló kérdéseket teszel fel, akkor el sem tudod rontani. Ezek csak általánosabb ismerkedős kérdések.

2015. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jól sikerült minden:) rengeteg közös van bennünk
2015. febr. 10. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!