Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok az osztalytar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztalytarsamba? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

hali! van egy lany osztalytarsam.. eddig csak baratok voltunk de most volt az iskolaban farsang es amikor mentem el megolelt.. jelenthet ez valamit? szerelmes vagyok bele.. es nem tudom hogy o erez e valamit irantam. segitsetek! attol felek hogy osztalytarsaim mit szolnak majd ehhez... arra gondoltam h elhivom mekibe v hasonlo.. szerintetek jo otlet? eddig joban voltunk, de nem nagyon beszelgettunk.



(hulyesegtol kimeljetek meg koszi!)

14/F



2015. febr. 15. 09:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak ?
2015. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymast kkt erdekel mit gondolnak masok.... Majd megszokjak... Teged legalabb szeret valaki
2015. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Koszi.. csak nem tudom hogy erez e valamit irantam :s ezt h lehetne kideriteni ugyhogy ne legyen ciki?
2015. febr. 15. 09:58
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor hívd el. Én jó ötletnek tartom. Lehetaéges hogy nem mer közeledni feléd. Beszélgess vele minél többet. A te korosztályodban általában piszkálják azokat akik fel vállalják az érzéseiket, de csak féltékenyek. Nyugodtan vállald fel.
2015. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#1 A nevem Benedek :d



Zodi koszi a valaszodat, szerinted facebookon hivjam el vagy probaljak hozza odamenni (baratnoje mindig mellette van) ?

2015. febr. 15. 10:06
 6/21 anonim ***** válasza:
Személyesen jobb, nem kell félni. Ha a barátnője nem is lessz ott úgyis az lesz az első hogy el mondja neki, tök mindegy ha ott van.
2015. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 B.Dávid ***** válasza:
Egy ölelésből nehéz megmondani h milyen elképzeléseiben szerepelsz. Közeledj felé, derítsd ki miket szeret csinálni. Én spec a gyorskajáldát, mint randihelyszínt lecserélném egy meghittebbre, de nem tudom h a korosztályodnál ez h megy
2015. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mar egyszer elszurtam nem o nala. Ugyhogy most biztosra szeretnek menni :d Arra gondoltam, hogy ot is meg baratnojet is meghivom valahova pl kajalni es akkor ugy.. Az jo otlet?
2015. febr. 15. 10:17
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne kajálni menyetek, akkor ez nem lesz eggyértelmű a lánynak sőt vannak olyanok akik ebből azt feltételezik hogy mind ketten tetszenek neked és választani akarsz köztük és ezáltal össze veszhetnek.
2015. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor hova?
2015. febr. 15. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!