Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkéstem? Szóba fog még állni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéstem? Szóba fog még állni velem egy normális nő?

Figyelt kérdés

Egy 24 éves egyetemista srác vagyok, még szűz. Soha nem volt barátnőm, de a lányokhoz vonzódom. Tinikoromban nem nagyon érdekelt a csajozás, Marok Marcsi többé-kevésbé kielégített. Most viszont nagyon hiányzik az, amiből kimaradtam akkor: a szabad, életvidám életforma és a vele járó életöröm.

Elhatároztam, hogy változtatni szeretnék az életemen, az emberi kapcsolatok, ill. barátnőszerzés tekintetében.

Már sokkal bátrabb vagyok mint eddig voltam, de még szeretnék fejlődni, és teljesen rendben lenni magammal, belül. Hogy végre ne egy búvalbélelt valakinek mutassam magam, hanem annak, ami valójában vagyok, egy közvetlen, vidám srácnak.

Késő már ez az elhatározás, vagy még nem?



2015. febr. 18. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Sok sikert kívánok.

Én is ezen a dolgon vagyok, nehéz és sokszor kilátástalan dolog. Bízni kell önmagadban és akkor csak sikerül valamit összehozni :))

2015. febr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Jobb később, mint soha! ;)
2015. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem !!

Én 27F vagyok. és én is pont a te helyzetedben voltam.

Későn érő tipus vagyok és tényleg nem érdekeltek a lányok húszéves koromig. Aztán hanyagoltam magamat is. Szedtem fel pockot,magamba fordultam. Sokat kockultam. Aztán 24 évesen elkezdtem egy haverral gyúrni,na az szellemileg és fizikailag is helyrevágott. Volt bátorságom buliba menni,és ott jól érezni magam,szarni mindenkire,hisz sportos alakom van, és ön magabiztos is vagyok. Most ott tartok hogy minden nő felfigyel rám,némelyik leszólít, a lényeg hogy nem maradok a háttérben. Lényeg: Stílusos megjelenés,ápoltság,önbizalom. Ez egy folyamat barátom amit el kell kezdened és sose nézz vissza. Még annyit hogy én eggyáltalán nem bánom hogy nekem így alakult. Ez így történt és nem történhetett másképp. Boldog gyerek korom volt,kiéltem magam,most pedig a szerelmi,és szociális életemre költök időt.

2015. febr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha szegedi egyetemista srác vagy, vagy esetleg mérnöknek tanulsz, mint én az ország bármely pontjában, nyugodtan írj nekem. :) 19/L
2015. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na tessék, máris egy jelentkező! :D


Ne érdekeljen egyébként mint mondanak mások, ha neked tudod hogy ez jó, akkor legyen úgy. Jó végre ilyen inspiráló kérdésbe botlani :)

2015. febr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 de már nem vagy szűz ugye?
2015. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!