Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogszabályzó huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzó huszonéves srácon: lányok ti mit szóltok hozzá? Nem visszataszító? Szívesen randiznátok / összejönnétek azzal aki ilyet visel? Fémszínű vagy fehér legyen? A drótja nem baj ha fémszínű?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2015. febr. 20. 07:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Még nem tetettem fel. Jobb lett volna hamarabb de nem tudtam eddig rászánni magam. Sok idő, sokba van és fogat is kell húzni. 2-3 évig kellene hordanom elvileg. :(
2016. júl. 1. 08:25
 12/23 anonim ***** válasza:
ha nagyon csalék a fogaid, csak akkor csináld, mert egyébként csak tönkre teszik...
2016. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hogyhogy tönkre teszi? Ezt hol hallottad? :S
2016. júl. 1. 14:30
 14/23 anonim ***** válasza:

Sajnos tapasztaltam, nem hallottam.

Nekem szépen álltak a fogaim, csak a két szemfogam helyén még bent voltak a tejfogak és mivel nem akartak kiesni, operálni kellett és emiatt 3-4 évig hordtam fogszabályzót.

Konkrétan annyira meghúzták a drótót a fogaimon, hogy mikor levették elvolt csíkozódva a két első fogam, meg a tappancsok levételekor belecsiszoltak a fogaimba és azokon a helyeken most mindenhol pöttyös mert lyukasodik.

Szóval nekem mindenképp muszáj volt a fogszabályzó, de azért mondom, hogy ha neked amúgy szépen állnak a fogaid akkor nem éri meg.

Vagy csak én fogtam ki idióta orvost...

2016. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Plusz a két hátsó 6-os fogak, amire ráerősítették a szerkezetet, nem "szigetelték" le rendesen és kb szétment alatta a fogam... sajnos ez mind igaz.
2016. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Amikor nekem volt beragasztott fogszabalyozom, meg csak talalkozni se akart velem senki azalatt a 2,5 ev alatt :(


Reszvetem. De megerte, mert szep lett a fogsorom. Csinalj addig 1-2 nyelvvizsgat, tanulj meg nyelveket.

2016. aug. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, így megérteném, ha a páromnak lenne, sőt becsülném, amiért tesz a fogaiért. Tudom, ezzel a véleményemmel egyedül vagyok, de nekem a sima fémszínű tetszik jobban... a fehérre mindenki azt mondja, jaj, az nem látszik... hát nekem mindig feltűnik, ha vkin fehér fogszabályzó van, közelről főleg... kb. sztem úgy néz ki, mint vmi nagyobb darab lepedék... a fémszínű meg olyan, hogy na, én bevállalom, hogy nekem fogszabályzóm van.
2016. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A barátomnak is van, 23 éves. Amikor megismertem, előtte nemrég rakták fel neki, és egyáltalán nem zavart. Teljesen megszoktam, hogy alul-fölül drót húzódik a fogai előtt, sőt szerintem még furcsa is lesz, ha leveszik neki pl. csókolózásnál, annyira megszoktam.
2016. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A kusza,összevissza álló fogak sokkal visszataszítóbbak,mint akármelyik fogszabi.
2017. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Miért lenne visszataszító?

Nekem is volt 15-16 éves koromban. Már most nagyon csúnyán áll, visszament az eredeti helyére az egyik. Na ez a visszataszító...

2017. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!