Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első randid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első randid?

Figyelt kérdés

Mi történt? Hogy történt? Hány éve volt? Hány éves voltál?

Kérlek írd le korod és nemed..



2015. márc. 12. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha én azt tudnám,akkor jós lennék XD
2015. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Még nem volt :'(
2015. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Pont az hogy idősebb!!!!!! muhahaa
2015. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ohh hat ez eleg aranyos sztori:)

Allandoan emlegette aztan egyszer osszefutottunk es megbeszeltuk hogy akkor osszehozzzk most:D

Elmentunk setalni beszelgettunk elmentunk parkba leultunk a padra:D

Nem tortent semmi nem fogta meg a kezem nem volt csok mindaketten megvoltunk szeppenve:D en 12 voltam 7.osztalyos o meg 14 eves es 8.osztalyos:D

Azota korubelul ketszer talalkoztunk facebookon dumaltunk nehanyszor de nem illettunk ossze:)

Azota minden megvaltozott:) volt egy randim ahol mar egybol volt csok meg kezfogas de csak ket hetig voltunk egyutt mert nem voltam bele szerelmes.

Es utana jott massal a naagy szereleem oltarira szerelmesek voltunk egymasba rengeteg idot toltottunk egyutt es ossze is jottunk azota egyutt is vagyunk:)

14/L

2015. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!