Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha pl suliból hazakísérek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pl suliból hazakísérek egy lányt és búcsúzásként adok neki egy puszit az jó ötlet?

Figyelt kérdés
nem csak baráti puszira gondoltam hanem a szájára
2010. febr. 19. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérdezd meg, hogy nincs-e kedve találkozni máskor.
2010. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem aranyos tőled.:)

utána kérdezd meg h találkoztok e máskor is ha már ezt megengedte..

de egy jó tanács.. csak akkor aggy a szájára ha ő is odaszeretné

2010. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
hogyha csak így simán hazakiséred szerintem ne csókold max arcra puszi de ha elhívod valahová és igent mond akkor lehet szájra is :))
2010. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az, amit a harmadik mondott.
2010. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
persze,hogy jó ötlet.ha még lesznek ilyen alkalmak,hogy hazakisérd,akkor beszélj vele mélyebb benyomásu dolgokrol, es ha tetszel neki vagy te is szereted, akkor észreveszi,hogy ez még egy tartós kapcsolat is lehet. :) sok szerencset!!!
2010. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2%
en a helyedben mar szetb@52tam volna a p!n@jat
2010. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát, hogyha hazakíséred és egyből megpróbálod lekapni annak csúnya vége is lehet :) inkább csak az arcára és bizonyosodj meg affelől hogy ő is benne lenne.

a már említett közös programok nagyon jót tennének az tuti:D

2010. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be az ilyen.:D úgyértem a szájrapuszi téma.:D

vagy rendes csók, vagy semmi.

ezzel csak az a baj, hogy a csók elsülhet igen szarul is, ezért lesd végig, hogy szerinted hagyni fogja-e. ha bejössz neki, akkor tuti hagyni fogja, és akkor nagyon szép lesz :)

2010. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!