Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan veletek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek, hogy a másik fél totál igénytelenül jött a randira?

Figyelt kérdés

Vagy ismerősötökkel.


Én az ilyeneket nem értem.

Persze nem azt várom el, hogy úgy nézzen ki, mint aki a legújabb top-magazinból lépett elő, de azért van egy határ.

Miért kell igénytelenül eljönni randira? Mégis mire számít, hogy ha ennyivel nem tiszteli meg a másik felet?


Több történet is van:

Ez velem történt. Ugyan nem öltöztem ki nagyon, de viszonylag csinos voltam, jó illatú, rendezett, ápolt. Eljött a találkozás pillanata. Képes volt eljönni egy elnyűtt koszos izzadtságfoltos pólóban, fogkrémet szerintem óvodás korában láthatott először és utoljára, rendezetlen haj, büdös testszag, stb.

Nem vagyok finnyás, de ez nekem sok. Előtte nem találkoztunk, szóval nem tudtam, mi vár rám.


Barátnőmnek hasonló volt. Csak ott még kiegészült annyival, hogy az igénytelen büdös áporodott srác le is osztotta a barátnőmet, hogy neki sem úgy áll a melle, ahogy ő azt ELVÁRNÁ. Faképnél is hagyta a barátnőm azt a retket.


Ismerősömmel (fiú) pedig az volt, hogy a lány szintén eléggé ápolatlanul jött, majd közölte, hogy neki hasmenése van. Oké. Elment WC-re, majd ordenáré hangon káromkodva kiüvöltötte, hogy hozzon WC-papírt mert elfogyott.



Aki képes igénytelenül, 0 előkészülettel eljönni randira, az mire számít? Most az itt nem él, hogy "lehet akkor jött a munkából", mert akkor simán megbeszélhette volna a talit mondjuk 1-2 órával később, ha már elmondása szerint egész délután ráér.

Mit várnak ezek? Nem vagyok előítéletes, de az igénytelenséget nem tudom tolerálni, főleg, hogy én ennyivel legalább megtisztelem a másika,t hogy nem retkes büdös cuccokban megyek el a randira.


Veletek volt már ilyen? Vagy rosszul gondolkodok? :|


22/L



2015. ápr. 16. 12:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer igen, még fiatal voltam és tapasztalatlan. Nyilván ezért mentem el egyáltalán a randira. A csávó kb. 20 percet késett, mire bicajjal berongyolt a központba. Egy elég elnyűtt barnás póló volt rajta, ami lehet ugyan, hogy frissen volt mosva, de nekem nem jött be az a szag, valami igénytelenebb öblítő lehetett, keveredve a Wu2 sampon szagával.

És mellé egy combkivillantós, jobb helyeken alsógatyának használt "rövidnaci". Ja és egy kínais műanyag szandál.

Kiábrándító volt, máig nem értem, hogy lehettem annyira hülye, hogy egyáltalán taliztam vele, mert jellemileg még gázabb volt...

21L

2015. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 opened paradise ***** válasza:
52%

Egyszer mesélte nekem egy lány,hogy a srác,akivel randizott,mackóban ment a randira,majd a mekinél elővett egy köteg húszast,de közölte,hogy egyiket se akarja felváltani,úgyhogy meghívatta magát :D


Nálam ez max annyiban jelentkezik,hogy nem borotválkozom meg előtte,de direkt,mert jól áll és a borostám meg rendezett,tehát nem csak elfelejtettem.

De tisztán,ápoltan és illatosan szoktam menni :D

2015. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyszer útközben defektet kaptam, esöben cseréltem kereket. Kõnyékig koszosan, átázva, 10 percet késtem.
2015. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt hogy talin szepen el volt a rendezve a lany, aztan masnap talalkoztam vele mikor jott haza valahonnan. korpas haj, gyurodt igenytelen ruha, semmi smink. na akkor meg puszit sem adtam :D


amugy aki igy megy randira, es normalis, abbol lehet tudni hogy szol..mondja bocsi epp ez meg az tortent nem igy terveztem biztos hulyen nezek ki.

masik kategoria a tenyleg igenytelen koszos zakkantak.

es talan van egy harmadik ,akinek igazabol nem jossz be, el van latva csajokkal, csak epp elmegy a randira hatha kulonleges vagy. na o meg lusta kikesziteni magat ezert.

2015. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sokan igénytelenek amúgy is. Épp ezért nem értem.

Normális ember nem szereti a talpig retkes, koszos büdös embereket. Ha munka után volna, még megérteném, de így...

2015. ápr. 17. 09:02
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt hogy véletlenül egy kissé lehugyoztam magam

randi előtt. De megoldottam, magamra öntöttem egy fél pohár limonádét és meg volt oldva a dolog. A lány kétségbe volt esve, és ki is mosta nekem (mármint a nadrágot). Azóta hat éve a feleségem, de ezt a sztorit még nem mondtam el neki.

2015. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%

Én randira mindig a legjobb formámat hozom (ing, zakó, jóféle cipő, hajat mosok parfüm stb) ezért általában meglep h egyes (amúgy szép, okos stb) csajok mennyire igénytelenül tudnak megjelenni egy randin. Volt egy csaj, aki megjelent, egy bő pulcsiban, szakadt farmerben és tornacsukában, tiszta pattanás az arca, a szemei karikás, de a smink az már luxus lett volna...


Ezekben nem azon akadok ki h miattam képtelen kicsit igényesebben kinézni (bár ez is elárul valamit), de ha már nem a sarki hamburgeresbe hívom, hanem egy egész jó étterembe, úgy h még el is várja h én fizessek, akkor már legalább megadhatná a módját. Ezt tartom igénytelenségnek, és egyszerűen szörnyű, ha egy szép csaj ennyire igénytelen a kinézetére. Azért úriember voltam, adtam neki egy esélyt, de mivel a személyisége se volt túl érdekes (igénytelen külsőhöz ált. igénytelen belső társul...) azóta nem is nagyon kerestem... ráadásl azóta már több ilyen csajjal is taliztam, akiket megismersz egy buliban ahol fullra ki vannak öltözve, a randin meg a hétköznapokban meg full igénytelenül jelenik meg. Ők meg a képmutatóak...


24/F

2015. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!