Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott az exem és bejelöltem facebookon ő vissza is jelölt, később ráírtam hogy mi újság van vele.Eleinte kedvesen válaszolgatott nekem a kérdéseimre leírta hogy válik,nincs melója anyagi nehézségekkel küszködik plusz meghalt az édesanyja is.Kicsit megsajnáltam és egyre többet beszélgettünk majd rátért arra hogy találkozzunk. Én nem szerettem volna a találkozást ezt meg is írtam neki csak barátilag írtam rá.Nekem férjem van vagyis van párom de mégis egyedül érzem magam,3-om gyermekem is van... Ha én írtam neki akkor mindig válaszolt de ő magától soha. Aztán 5 napig nem írtam rá,majd később megkérdeztem mi újság? Nem válaszolt,majd később közölte velem hogy az exe miatt kivan most bukva próbáltam vele kedves lenni,eltelt egy hét de lese szar. Észre vettem hogy több napig nem volt már a faceen és megnéztem a telefonját de hangpostán volt több napig,arra gondoltam hogy talán mérgében oda csapta hisz a gyerekei miatt megy a harc az exével és kiborult. Írtam neki sms-t de arra sem válaszolt tegnap már betudott lépni és szinte egész nap a facebokoon lógott de nem írt rám nem érdeklem ez rosszul esik. Miért lehet?
2015. ápr. 16. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Férjed vagy és gyermekeid. Ha egyedül érzed magad, akkor ezt a pároddal kéne megbeszélni, nem a háta mögött dumálgatni az exekkel.
2015. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, de páromat nem érdeklik a problémáim azért is írtam hogy van párom de mégis egyedül érzem magam.
2015. ápr. 16. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább barátnőiddel beszéld meg a férjeddel kapcsolatos problémákat ne az exeddel. Az exed találkozni akart veled, Te elutasítottad, mégis mit vártál? Neki mitől lenne pálya, hogy levelezgessne veled? A pasik csak úgy cél nékül nem fognak nőkkel levelezni. Ráadásul ha van elég problémája nem azért megy fel a facere hogy azonnal lecsapj rá.
2015. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sose írtam neki a férjemről nem is kérdezett rólla ,és én sem kérdeztem hogy miért vàlik. Csak jó volt vele beszélgetni aranyos volt,dràgànak hívott és most hirtelen félre tett.
2015. ápr. 16. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!