Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 éves szűz lány vagyok. És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves szűz lány vagyok. És egyszerűen nem tudok egy normális párkapcsolatba belekezdni. Sokféle volt már sajnos, de egyik sem volt igazán jó. Ti hogy találtátok meg a számotokra normális párt?

Figyelt kérdés

Engem az sem zavar, ha a pasi szűz, csak normális legyen. Viszont sehol nem találok egy normális pasit sem.


Még valami, mostanában a szűz vagy a katona pasikra bukom, nem tudom, hogy mi van velem. Inkább őket keresem a társkereső oldalakon is, pedig aztán engem nem zavar, ha nem is katona és nem is szűz :)


2010. febr. 21. 14:55
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hova valósi vagy? Egyébként én is 19,lassan 20 éves srác vagyok és szűz,viszont már nem bánom,hogy az vagyok! Mondjuk személy szerint felhagytam a párkereséssel,mivel ahogy azt írták előttem,a mai lányok mással vannak elfoglalva ahelyett,hogy a belsőt néznék! Természetesen a férfiakban is sok az ilyen jellegű ember!

Látom,nem most volt ez a kérdés,bár attól még válaszoltam:) Kézcsók kedves kérdező!

2011. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 DexaN ***** válasza:
Engem is érdekelne hova valósi vagy am miben nílvánult meg az eddigi fiúidban az önsajnálat? 27/F szűz
2017. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!