Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Odavagyok a dohányzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Odavagyok a dohányzó csajokért találhatok olyan partnert aki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ha egy szép lány cigarettázik! Az én szememben ez roppant vonzó és nőies tud lenni. Léteznek olyan csajok akik el tudnák fogadni ezt a "szenvedélyem" és nem állandóan azzal jönnének hogy a cigi milyen rossz, gusztustalan és nem akarnának leszokni... Tudom hogy furcsán hangzik de tényleg imádom a dohányos hölgyeket:)
2010. febr. 22. 15:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
81%
Én cigizek már elég régóta, eddig kb. kétszer jutott eszembe a leszokás, többször nem. Nem csúnya tőle a bőröm, nem sárgák a fogaim és amióta dohányzok nem jöttek ki az allergiám és a rejtett asztmám tünetei. A baj csak az, hogy az én pasim nagyon enm szereti...szóval minden cigi után ha tudok kezet mosok, szájvizezek, parfümözök....de szerintem el fogom mondani neki, hogy van aki ezt szexinek találja:-P
2010. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 Szandykah ***** válasza:
68%
Pl. Én cigizek :PPP
2010. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
82%
Én is dohányzom, és kiborító, amikor valaki megpróbálja rám erőltetni, hogy ez rossz-büdös-szégyelddmagad... Pedig van ismerősöm, akinek a jelenlétében nem gyújtok rá, MINDIG megkérdezem a társaságban lévőket, hogy zavarja-e a füst. Szóval kedves Kérdező, 21 éves lány vagyok, és az én barátomnál is csak dohányozva jöhetek szóba, merthogy ő is élvezettel slukkol, úgyhogy hajrá, van ilyen is :)
2010. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Na végre megszólalt a másik tábor is:) Szívesen megismerkednék veletek!
2010. febr. 22. 19:43
 15/39 anonim ***** válasza:
83%

Én is régóta dohányzom, és megmondom őszíntén én szeretem ha valakinek cigiszagú a keze, szeretem az illatát. Tudom, én vagyok a beteg:D A problémádat én sem értem, rengeteg nő dohányzik. Kocsmában, bármilyen buliban a lányok 90%-a...

22/l

2010. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy vonzónak meg menőnek látod, de (most nem a cigi szarságairól fogok beszélni)ha beteg lesz a csaj és belehal, akkor majd sajnálni fogod, és megbánni, hogy nem szokattad le...ennyi
2010. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Régen nem a menőségről van szó abból azért már kinőttem.. A cigi meg nem egyenes út a halálos betegséghez!
2010. febr. 24. 16:02
 18/39 anonim válasza:
100%

Egy kis ismertető azoknak, akik írnak itt mindenféléről, és fogalmuk sincs mi is ez a jelenség. Előre bocsátom NEM ízlés kérdése! Jómagam ugyanebben a cipőben járok, egészen pici gyerekkorom óta vonzanak a szebbik nem füstölgő egyedei.

A jelenség neve: smoking fetish, vagy más néven capnolagnia (görög eredetű szó: capnos = dohányozni és lagnia = szexuális vágy) egy vállfaja a manapság egyre jobban ismertté váló fétiseknek. A fétis maga tulajdonképpen - legalábbis jelen esetben - szexuális preferenciát jelöl. Innen egy kis angoltudással összerakható, hogy a smoking fetish rajongói számára szexuális izgalmat jelent, ha egy dohányzó embert látnak. A tábor legnagyobb részét heteroszexuális férfiak alkotják, akik a dohányzó nőket csodálják, ezen kívül leszbikus, illetve biszexuális hölgyek körében találhatóak még rajongók.

2012. jan. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Oh és csak nem azért van, mert a cigaretta fallikus szimbólum? :P
2012. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
48%
Én is dohányzom (nő vagyok) és nagyon erotikusan tudom szívni. :) Csak szerintem fiatal vagy hozzám. :D
2012. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!