Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Odavagyok a dohányzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Odavagyok a dohányzó csajokért találhatok olyan partnert aki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ha egy szép lány cigarettázik! Az én szememben ez roppant vonzó és nőies tud lenni. Léteznek olyan csajok akik el tudnák fogadni ezt a "szenvedélyem" és nem állandóan azzal jönnének hogy a cigi milyen rossz, gusztustalan és nem akarnának leszokni... Tudom hogy furcsán hangzik de tényleg imádom a dohányos hölgyeket:)
2010. febr. 22. 15:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

En alkalmi dohanyos voltam addig, amig nem lett egy olyan parom, aki massziv dohanyos :D

Mostani paromnak egyetlen szenvedelye a cigi, mondta is, hogy meg jo, hogy en is cigizek, mert o nem tudna es nem is akar leszokni.

Szoval vagyunk elegen :)

25N

2013. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 Lilaturkiz ***** válasza:
persze gyere a sulinkba ott csak ilyen csajokat talalsz;)
2013. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Biztos van, csak meg kell találni
2014. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Mondd a barátnődnek, hogy pózoljon cigirágóval XD
2014. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Büdös bagószagú szájú szép lányok, akikkel undorító csókolózni... Én sose gondoltam volna, hogy ez valaha is vonzó lehet valaki számára.
2014. dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Cigizek nagyon régóta,a párom alapból utálja a cigit,de elfogadta.Sok nem dohányzó partnerem volt,és egyik se hápogott miatta.
2015. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Hogy én miért nem tudok kifogni egy olyan pasit, aki odavan a dohányzó csajokért?! Még a cigiadagomat is megvehetné.
2015. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

én el tudnám, de van párom

én meg amúgy szeretem, ha valaki kávézik

24L

2015. ápr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenki elfogadja,aki cigizik:)
2015. ápr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!