Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Odavagyok a dohányzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Odavagyok a dohányzó csajokért találhatok olyan partnert aki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ha egy szép lány cigarettázik! Az én szememben ez roppant vonzó és nőies tud lenni. Léteznek olyan csajok akik el tudnák fogadni ezt a "szenvedélyem" és nem állandóan azzal jönnének hogy a cigi milyen rossz, gusztustalan és nem akarnának leszokni... Tudom hogy furcsán hangzik de tényleg imádom a dohányos hölgyeket:)
2010. febr. 22. 15:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
79%
Én is cigizek(L/18)és néha szeretem nézni, ha egy pasi cigizik:) Tetszik, ahogy férfiasan beszívja, majd kifújja a füstöt:)
2012. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
76%
De akkor ne csodálkozz ha kb. 20 évvel előbb megdöglik
2012. jan. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
87%

Enis dohanyzom :) es jol is nezek ki :P

de nem kell most pasi egy valakin kivul..szaal bocsi :)

2012. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
találhatsz. én imádok cigizni.
2012. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 ricsi2117 válasza:
Szerintem ebben semmi különös nincsen. Én is ugyanebben a cipőben járok, hogy felhúznak a dohányos lányok. Sőt ha valakinél ha keveredik a parfümjével, az nagyon durva.Ez egy nagyon jó dolog, mert ha van egy dohányos barátnőd, és ha nem dohányzól általában nem mer előtted rágyújtani, meg ha ezt tudatod vele, tudni fogja, hogy ezt szereted, sőt ha fel akar húzni meg is fogja kérdezni milyen cigit szívjon és hogyan, hogy még jobban felizgulj! De ne akard minden áron ráerőltetni csak mond meg neki, hogy ez nagyon szexi. Ha meg nem dohányos a csajszi, és ezt közlöd vele, akkor finoman és udvariasan, nehogy megbántsd, rá nem fog gyújtani, de ha szeret és a kedvedben akar járni esetleg fog a szájába venni egy kedvenc márkádat, és tovább nem is muszály fokozni, ha meg hülyén érzi magát egy idő után ne erőltesd tovább, fog még a kedvedben járni! Lényeg, hogy a lányokat szeresd!:)
2012. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ott az elektromos cigaretta ha dohányzó csajt kesel habár füstöt nem fogsz látni maximum gőzt...
2012. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
kerüld a sportolós helyeket látogasd a klubbokat kocsmákat...
2013. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Jah és ha smároltok , olyan mint ha hamutálat nyalogatnál XD
2013. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

27/28

Mekkora hülyeség :DD

A legtöbb sportember, akit ismerek szintén alkalmi dohányos, szinte egyáltalán nem befolyásolja a sport karrier a dohányzást. Ha valaki távol futás karrierista vagy "a-z -ig" vitamin és antioxidáns fanatikus akkor esetleg van köze, de amúgy a sportolás nem jelenti azt hogy full egészséges táplálkozás és szokások illessék az alanyt. Meg milyen érdekes hogy itt hogy fel van háborodva mindenki a dohányosokon. De ha egy ilyen csóka szónokol persze más célból, akkor már neki nyalják a talpát ezerrel :).

Itt az antidohányosok tábora dominál ezért itt mindenki szentül elutasítja ezt a szokást a dohányosok kivételével, ennyi a történet.

2013. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Ilyen csóka szónokol: http://www.youtube.com/watch?v=ht20H2jLRSU

(lefelejtettem a linket)

2013. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!