Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresési tapasztalatok? Pozitív és negatív egyaránt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 11:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor bereg.-eltem, minannyiszor primitív levelek jöttek - a gyanúm szerint fiúktól -, rögtönzött e-mailekről. Így többet nem próbálkozom.:(
2010. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
13:39-esnek: nem feltétlen a személyed ellen van,velem is gyakran megesik, hogy annyi levelet kapok, hogy nem győzök válaszolni.Meg hát volt sajnos nem kellemes tapasztalatom olyan fiúkkal,akiknek udvariasan megirtam hogy nem tetszenek külsőre,erre meg jöttek a mocskolódó szövegeikkel...akkor inkább nem írok semmit minthogy bárkinek is beletiporjak a férfi önérzetébe...szóval ezen ne sértődj meg szerintem :)
2010. febr. 24. 23:31
 13/21 anonim ***** válasza:

Más az, ha keresed, és más az, ha csak spontán jön.


Én is neten keresztül ismertem meg a párom, csak a miénk kicsit kacifántosabb történet.... :))

2010. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

muszáj keresnem, a férfi,akit szeretek,másé. :(

Szeretnék találni valakit,aki iránt ha csak a negyedét érzem,boldog ember lehetek

De a környezetemben (suli,munkahely)csupa lány van,néha elmegyek discoba de ott csak kretének találnak meg mindig. Csupa olyan pasi, aki nem tetszik. itt a társkeresőn legalább vannak helyes férfiak,bár még eggyel se taliztam,eltökélt szándékom hogy fogok hamarosan! Remélem nem csalódok.

2010. febr. 25. 21:10
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó válasz adó szövegét mintha én írtam volna... =)

amúgy a mostani barátomat én is netről ismertem meg. :P(L) IMÁDOM! ^^

2010. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Münchausen-szindrómások gyülekezete. Elképesztő, miket tudnak összehazudozni egyesek!
2010. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát Én elég szkeptikus voltam.. 4 hónapja ismerősöm felregisztrált engem és ott ismertem meg páromat.. életem legjobb döntése volt. :D


www.paratlan.hu :)

2010. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az első szerelmemet a chaten ismertem meg.Másfél évig tartott és gyönyörű volt.Ne félj belevágni.
2010. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Negatív: antiszociális, elmebeteg, kiéhezett...nem is tudom, hogy juthatott eszembe:S

23L

2010. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Férfiként egy éve próbálkozom a netes társkereső oldalakon. Lassan már kimerítem az összes társkereső női kínálatát. A nők válaszra sem méltatnak, ez a leggyakoribb, ill az néhányan megírják, hogy bocs, nem rád gondoltam.

Statisztikailag ez elégé pocsék arány, és ha levonom a következtetést, akkor egyértelmű, hogy a nőknek, mint férfi nem jövök be, a fotóim alapján nem. Ez azért elég nagy pofon egy férfinak, aki szeretne párt, társat találni, családot alapítani, apa lenni.

Az ismeretségemben vannak hölgyek, és jobbára női barátaim vannak (családosak, anyukák) akik próbálnak segíteni nekem és ők sem értik, hogy mi a francért nem ad a sors nekem egy nőt.

Következtetés: nekem a netes társkereső eddig totális csőd, de azért még fent vagyok egyen.

2010. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!