Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem akarnak minden téren egyenrangúak lenni a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Hányszor hallom, olvasom, hogy megismerkedtem egy férfival. Tetszik nekem, de alig keres.

Színpatikus nekem egy férfi, de nem közeledik hozzám.

Tehát a nők egy része semmit nem tesz a saját érdekében.

Várják, hogy a sült férfi a szájukba repül?



2015. máj. 18. 11:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
14%
Jött az emancipáció. Aztán az a nagy feminizmus. Mert a nők ezt mondták az idők folyamán: Beletörődünk. Van más választásunk? Mi is szeretnénk. Nekünk ennyi kell. Nekünk ugyan annyi jár mint a férfiaknak! Nekünk nőknek járhat még több, mert nők vagyunk. Nincs mit tenned férfi vagy, szégyelld magad!!!
2015. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
11.: ugyanannyi jár nekünk is, nem több. Igen, vannak elvakult feministák- ez a rossz értelemben vett feminizmus. De nem értem, miért ítélik el azokat a nőket, akik igenis ugyanannyit (és nem többet) akarnak, mint amit egy férfi.
2015. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg senki sem mondta rajtad kívül, hogy aki férfi, szégyellje magát. Egy egy hülyeség.
2015. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
43%
13-as. olvass idevonatkozó feminista oldalakt. Megütközve szoktam olvasni miket írnak nők.Én tisztelem a nőket ha ők is tisztelnek engem. Te megérdemled ha szeretni tudsz, hogy nőként szeressenek. Egyenjogúság nincs. Ha akartak is soha nem sikerült. Ne kérjen egyenjogúságot se férfi se nő. Szeressék egymást.
2015. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
62%

A kérdés kissé manipulatív, de van mondanivalója.....

Véleményem szerint pont ez a különbség az éretlen cicababák és az igazi hús vér Nők között....a tudatosság.

Ha egy Nőnek valami kell azt megszerzi, nem álmodozik róla, nem sóhajtozik, hanem cselekszik. Persze nem feltétlen közvetlenül....csak szándékosan úgy alakítja a dolgokat, hogy "véletlenül" a pasi pont Őt találja meg!!! :)

37F

2015. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
14.: tudod, mindig a leghülyébbek a leghangosabbak. Nem mondtam, hogy nincsenek elvakult, ostoba nők, de nem pár ilyen elolvasása után kéne a következtetést levonni.
2015. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
15.: szóval szerinted csak az számít nőnek, aki telve van önbizalommal és bárkit le mer szólítani?
2015. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 16-os. Tegyetek ellene ti nők is. És ezek az elvakult nők sok rosszat tehetnek a nők és férfiak kapcsolatában. Mert én ha egy férfi írna ilyeneket, hogy miként tegyük rosszabbá a nők helyzetét vagy egy nő kevesebb értékű mint egy férfi akkor én mint férfi fellépnék ez ellen. De ezek a feminista eszmék rohamosan terjednek a nők körében. Több nőt hallok a férfiakról lekicsinylően beszélni most, mint tíz évvel ezelőtt. Remélem későbbiekben nem kell szégyellnem azt, hogy férfi vagyok és nem azért kell tisztelnem egy nőt mert több férfierényt szeretne magának.
2015. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

Ismerkedés terén én is ilyen voltam, nem szerettem, nem mertem kezdeményezni. De ilyen férfiak között is van.

Hogy miért? Önbizalomhiányból, félénkségből, nem pedig azért, mert nő vagyok.

2015. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%
18.: mi az, hogy én tegyek ellene, mert én is nő vagyok? Semmi közöm az ilyen idiótákhoz, hangoskodjon, az ő dolga, én nem fogom az időmet arra pazarolni, hogy ilyen nőkkel veszekedjek.
2015. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!