Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem akarnak minden téren egyenrangúak lenni a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Hányszor hallom, olvasom, hogy megismerkedtem egy férfival. Tetszik nekem, de alig keres.

Színpatikus nekem egy férfi, de nem közeledik hozzám.

Tehát a nők egy része semmit nem tesz a saját érdekében.

Várják, hogy a sült férfi a szájukba repül?



2015. máj. 18. 11:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%
Pedig ezek a beteg elmék nem a férfiakat sározzák be, hanem a nőket, az igazi nőket.
2015. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy én lakom "rossz" helyen, "rossz" társoságban mozgok, de pont azt vettem észre, hogy a nők egyre inkább kezdeményeznek. Ami szerintem nem baj.


Szerintem úgy a jó, ha mindkét fél már az elején kölcsönösen tesz a kapcsolatért!

2015. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
42%
színpatikus? az egy olyan gyógyszertár, ahol különböző színeket árulnak az árnyalatok különböző betegségeire?
2015. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

"Elektromos birka"


Köszönöm a privátodat. Találó név:-)))

2015. máj. 18. 15:57
 25/27 anonim ***** válasza:
89%
22-es. Mutass be már ilyen nőnek!!
2015. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem kéne általánosítani. Ha egy nő nem akar egyenjogú lenni MINDEN szempontból (tehát szeretne ugyanannyi fizetést kapni UGYANAZÉRT a munkáért, szavazati jogot, egyforma elbírálást pl oktatásban, bíróságon, stb, de csak ilyesmiket, semmi mai szemmel nézve túlzást), ÉS elvárja, hogy a férfi kezdeményezzen, azzal nincs baj. Azzal se, ha engedi, hogy a férfi meghívja, kinyissa neki az ajtót, stb. De cserébe legyen nő a kapcsolatban, ha összeköltöznek az illetővel, főzzön rá és végezze a házimunka nagyobb részét, stb. Ha valaki ezt az utat választja, miért lenne ő rossz? Azért mert MÁS NŐK meg hisztiznek a mindenben egyenjogúságért? Aki MINDENBEN egyenjogú akar lenni, annak nem kell elvenni a nehéz táskáját hazafelé a boltból, nem kell kihúzni neki a széket és nem kell meghívni semmire. Neki úgy lesz jó. De ne akarjuk már azt mondani, hogy az összes nőnek kötelező ugyanolyannak lenni.

Persze oké, van aki minden jót akar és semmi rosszat ami ezzel jár, de vegyük már észre h ez a ritkább rész. A nők egyik nagy része azt akarja, hogy kezeljék nőként és ennek megfelelően nőként is viselkedik, egy másik nagy része meg azt akarja, hogy egyenjogú legyen, nekik nem kell kinyalni a s3ggüket. De ez két külön csoport, nem kéne őket összemosni. Az a pár hülye meg így járt, aki semmire nem jó és mellette még elvárásai vannak.

2015. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Megjöttem én is a vita végére, talán késve, de azért elmondom a véleményemet. Én vágyok és teszek az egyenjogúságért. Nem nézem le a férfiakat, nem akarok "több" egyenlőséget, hanem tényleges rendes egyenlőséget. 18/L vagyok és ha tetszik egy srác magam megyek oda, de persze van olyan is, amikor énhozzám közelednek. Mindig harcolok, hogy a randin én is fizethessek, legalább azt a rohadt 100ft-ot a kiállításra. Erre meg lejárat a pasi nevetve, hogy milyen emancipáció követelő vagyok... Nem vágyom, hogy kinyissák nekem az ajtót, előre engedjenek, levegyék a kabátomat, feleslegesen bókoljanak az illem kedvéért (ez nem azt jelenti, hogy a saját pozitív megjegyzéseire nem vagyok kíváncsi.). Rohadtul idegesítő, hogy az utcán megszólnak a ruhám miatt, legyen az nőies vagy éppen focimez... Néha visszaszólok az ilyeneknek. A pénz kérdés meg kétélű dolog. A férfiak hőbörögnek, ha a nők dolgozni, tanulni akarnak meg pénzt keresni, és férfiúi kiváltságuknak tartják, hogy a családot ők tartsák el. Mondom én: Akkor mit vártok a mai lányoktól? Persze, hogy az anyagi háttereket is figyelembe veszi, ha tartós kapcsolatra gondol. Persze vannak olyan lányok, akik már számítóak és átesnek a ló túloldalára. Míg vannak olyan fiúk, akik kezdenek rájönni, hogy jé netán a nők is mehetnének dolgozni és nem otthon a gyerek mellett sorvadozni. Szóval kedves kérdező a kérdésedre itt a válasz és egyben a cáfolat is.
2015. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!