Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a volt tanárom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a volt tanárom mit tehetnék, kérlek adjatok tanácsot?

Figyelt kérdés

Már nem járok abba a suliba ahol ő tanít. De néha még bemegyek mert olyankor segít nekem az egyetemi anyagok miatt (ő is azon a szakon tanult ahol most én). De már feltűnően sokszor jártam be hozzá,utána pedig magamnak is bevallottam hogy igenis,nagyon tetszik.

Mivel tudnám felhívni magamra a figyelmét? Nagyon kedves közvetlen velem és szokott néha bedobni egy-egy flörtölős szöveget de szerintem erre alapozni nem lehet.

Mit tegyek valakinek valami ötlete van? Amivel tudtára adhatnm hogy tetszik? Nem tudom mit szoktak ilyenkor csinálni,kevés kapcsolatom volt,és ott velem egykorúakkal. Ő azért idősebb..

Köszönöm előre is..!:)



2015. máj. 23. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Válaszolj neki flörtölős szöveget!
2015. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán kérdezd meg egy ilyen flörtölés alkalmával, hogy lenne-e kedve meginni egy kávét. Gondolom itt te vagy a lány és ő a férfi. Milyen idősek vagytok, ha szabad tudni?
2015. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez jó ötlet!

Én vagyok a lány 20, ő pedig 35 éves.

2015. máj. 23. 13:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak szerintem még mindig az a tinédzser lány vagyok a szemei előtt,hiába változtam az idők során..
2015. máj. 23. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs senkije? Jo otle ez a kavezas dolog szerintem is. Aztan meg egy majd masfele programok, kozben egyere jobban megismeritek egymast. Hajra, drukkolok nektek!
2015. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha beszélgettek majd többet és nem csak a sulis dolgokról, hanem hétköznapi témákról is, majd rájön, hogy komolyabb vagy mint amilyennek tart.
2015. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!!! :)
2015. máj. 23. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!