Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz találni egy normális pasit aki nem csak szexet akar? 20L

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk az első barátommal, eddig minden téren csak ő volt az életemben. Most már túltettem rajta, de mindig csak olyan emberekkel akadok össze aki csak egy éjszakás kalandot akar, de én meg nem vagyok ez a fajta. Ennyire nem kell már senkinek egy normális kapcsolat?
2015. máj. 24. 13:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én meg olyan lányt keresek akinek nem csak presztizs célból kell egy srác, csak azért, mert az egy bájgúnár és menő vele megjelenni a városi fagyizónál. Felnőtt gondolkodású nőt keresnék, de kezdem feladni így húsz évesen. Próbálkoztam eleget, persze lehetne ezt folytatni és lehet, hogy találnék kedvemre valót, de mégis meddig kutakodjak. Inkább keresek más elfoglaltságot mint a nőket.
2015. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ti nők, az ilyen pasikat észre sem veszitek. Annak adjátok a lapot aki 2 perc ismerkedés után szexuálisan túlfűtött szöveget duruzsolja a fületekbe.
2015. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!