Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az valóban igaz lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valóban igaz lehet, hogy "Ha egy igazi nő azt mondja "nem", az azt jelenti: "talán", ha azt mondja "talán", az azt jelenti: "igen", ha azt mondja "igen". Akkor nem is igazi nő, csak rïbanc. "?

Figyelt kérdés
Itt olvastam nemrég egy hozzászólásban. Nem tudom, hogy ennek mennyi lehet az igazságtartalma.
2015. máj. 24. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Persze a nő csak veszíthet... És mégis férfiból van sok magányos. :(

22/F

2015. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Nálam a nem az nem, a talán az talán (vagy igen vagy nem) és az igen valóban igen.

Szerintem nem olyan nehéz...

2015. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szóval ha azt mondom amit gondolok, ha benne vagyok valamiben és ezt ki is mondom, nem ködösítek akkor r1banc vagyok, értem. :D Kb semennyi valóságalapja nincs, kisfiúk illetve irigy nők vannak csak szinte ilyen véleményen.
2015. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

És ezek szerint "igazi nem"-et nem is tud szerencsétlen nő mondani?!

Az a baj az ilyen "szállóigékkel", hogy egyes véglények szó szerint veszik és akkor sem állnak le, amikor már le kellene...


A másik oldalról pedig az a baj, hogy ha a nő emiatt a hülyeség miatt elhajt egy normálisabb srácot (mert azt hiszi, hogy "kéretnie kell magát"), akkor az másnál fog próbálkozni, a menyecske pedig hoppon marad.


Nem kell cifrázni, mindenki azt mondja, amit gondol/érez és akkor nincs baj.

2015. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja? Ha nálam a szavak pontosan azt jelentik, amire gondolok, úgyis rám fogják, hogy nem vagyok "igazi nő".. Egyébként kissé számít maga a kérdés és a szituáció is, nem?
2015. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Roppant értelmes ember írhatta azt a hozzászólást. Normális ember tiszteletben tartja annyira a másikat, hogy nem tulajdonít a szavainak a saját maga számára kedvezőbb jelentést.
2015. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi baromság,bárki találta is ki.Amúgy én mindig azt mondom,amit gondolok,van is bajom belőle,mert néha még túl nyers is vagyok.
2015. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalam a nem az nem, ha nem az lenne akkor igen-t mondanek helyette:-))Az igen is igen, a talan-t nem hasznalom:-)
2015. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez asszem elég élénken él a srácok fejében, mert nem egyszer, nem kétszer fordult elő, hogy mondtam, hogy NE, vagy NEM, és azt hitte csak játszok vele, hogy de, még...

Nagyra nyílt szemek fogadtak mindig, mikor határozottabban mondtam hogy nem viccelek. És akkor jött ez a .. Hát azt hiszik a csaj kéreti magát. Ennyi.

2015. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!