Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan menjek egy buszmegállób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek egy buszmegállóba/buszba a lányhoz?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit előző hét pénteken megtetszett nekem egy buszmegállóba (azóta se láttam mivel nem jároik arra) holnap újra oda megyek ugyan abban az időben.

szerintem bejöttem neki mert nézett rám párszor és felszállásnál/leszállásnál is mintha keresett volna valakit és amikor rámtalált, mintha "megkönyebbült" volna.

Szóval ha elég a jel hogy tetszik nekem, hogy menjek oda hozzá? mit mondjak/kérdezzek tőle?

Nagyon fontos lenne!


2010. febr. 25. 23:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ha legközelebb látod, mindenképp menj oda, mert lehet, h az volt az utolsó alkalom és bánni fogod, ha kihagyod.

én is nagyon bánom, h nem szólítottam le egy hapsit a buszon, pedig már a megállóban észrevettem és a buszon is mellém állt :(

a 'szeretnék veled megismerkedni' szöveg jó lesz, de olyanokat tényleg ne kérdezz, amihez semmi közöd.

de először mosolyogj rá sokat, és ha visszamosolyog, akkor megbizonyosodhatsz róla, h érdemes hozzá odamenni.

sok sikert!

2010. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lépj a lábára, vagy lökd fel a buszon. Innen már könnyen megy a beszélgetés.
2010. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az őszínteség a nyerő. Ami persze nehéz, de szépen becsomagolva jól hangzik:) A csajozós dumák sztem nem jönnek be a csajoknak.

Az tényleg jó tanács, hogy elmondom, hogy múltkor láttad, vagy elmondod amit ide nekünk, hogy mit tapasztalátál. Ennyi, sztem:) Hajrá!

2010. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

majd várjuk a fejleményeket :)

11.14-es voltam

2010. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Ezen a pénteken nem láttam ott, de igyekszem a buszmegállóba minél többet odamenni. :)

2010. febr. 27. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!