Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hiszem egészségtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem egészségtelen mértékben megnőttek az igényeim, pedig fiatal vagyok, ebből lehet problémám?

Figyelt kérdés

Szóval volt mar pár barátom, jártam egy lelki dolgokkal erősen foglalkozó punk sráccal egy évig, meg most volt egy majdnem kapcsolat, barátság extrakkal szerűség, egy rasztaval. Es teljes mértékben úgy érzem, hogy nem tudnék már olyan ember mellett lenni, akiknek nincsen kinyitva a szemük, a világ dolgaira, nem műveltek, nem zenélnek, nem szeretik a természetet, es nem szeretik az olyan lélekkel teli zenét mint én. És ez a halmaz, szerény véleményem szerint, rettentő sovány. Mert az emberek eléggé vakok Magyarországon azokkal a dolgokkal kapcsolatban, amik nekem, létfontosságúak.

ti mit gondoltok erről, van esélyem, így találni bárkit is?



2015. máj. 26. 20:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
F-aszt magas igények ezek. Nálam is alapvetőek ezek, és mindenkinél azok kellene, hogy legyenek, csak a felszínes világ miatt érzékeltetik azt az emberrel, hogy ezek magas igények. Pedig nem azok.
2015. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális, én is PONT íg vagyok vele. Nekem már olyan sem kell, aki normális, rendes, lehet vele beszélgetni, de nem mélyen, csak átlagos, mindennapi dolgokról. Mellesleg a raszták és a punkok is bejönnek, szóval ÁTÉRZEM. TELJESEN.

A negatív válaszolókra meg ne is figyelj, még az átlagon belül is átlagosak, azért nem értik. :D

és sajnos nagyo ritka találni egy ilyen "lelki társat", amilyenre mi gondolunk:s

L

2015. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Végre valaki :DD hát igen. Azota szerencsére találtam egy hozzám hasonló embert. Egy elég random szituációban. Most még úgy tűnik hogy eléggé hasonló mint én. Meglátjuk:)
2015. júl. 9. 14:22
 24/24 anonim válasza:
Szerintem te egy kicsit el vagy telve magaddal XDDDDD
2018. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!