Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mindenki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mindenki ilyen elkeseredett?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom 10/9 fiú, ha nem írok vissza nekik azonnal, megsértődnek és úgy kiborulnak, mint a tinilányok... :d először még röhögtem rajtuk, de már kezd ijesztő lenni. Volt, aki 20 percenként írogatott (úgy, hogy előtte egy mondatot írtam csak), de konkrétan elmesélte az egész életét, hogy őt hányszor vágták át és hogy én is olyan vagyok, mint a többi buta ribbó, közben én meg egész nap dolgoztam :DDDDDDDD Mindenki ilyen lelki sérült, aki neten próbál ismerkedni? JA! és 20-25 éves férfiakról beszélek..

20/L



2015. máj. 27. 14:04
1 2
 11/17 PearlDiver ***** válasza:
85%
Javaslom Tinder helyett a Jingle nevű appot, többre fogsz menni vele. iOS-re jött ki csak egyelőre, de lesz Androidra is. Magyar fejlesztésű, és nagyságrendekkel több értelme van.
2015. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

@10:tehát én egy igénytelen, alja nő vagyok, amiért nem egy lebujban akarok ismerkedni tömérdek részeg idióta társaságában, hanem szeretnék pár szót csevegni egy telefonos alkalmazáson? értelek :DDDDDDDDD biztos téged is sok sérelem ért már életed során



a többieknek köszi, voltak itt jó válaszok!

2015. máj. 27. 18:28
 13/17 anonim ***** válasza:
10%

találgatást szerintem hagyd meg tinderre :,D nem kell lebujban ismerkedni,de úgy látszik te csak ezeket ismered...no comment.


olyanok szokták ezt használni akiknek gondjuk van a párkereséssel,így ne csodálkozz ha kicsit szemtelenek az ott lévők,főleg ha még játszod is magad nekik.

látod te is olyan vagy,rajtad is kijött :D :)

2015. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

azért aranyos, hogy frissítgeted a topikot öt percenként eheh

amúgy ez a jingle tetszetős, kár, hogy androidos vagyok

2015. máj. 27. 19:14
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

A Tinderen is, ahogy bárhol máshol (társkeresőn, vagy a "való életben" is), sokféle ember fordul meg. Élőben sem jön be mindenki személyisége... Ilyenkor udvariasan el kell köszönni is tovább keresgélni.


Valamiért elterjedt az, hogy a Tinder szexpartner-kereső, de ez így, ebben a formában nem igaz, ezt ki merem jelenteni! Igen, vannak fent szexpartner-keresők IS. De mindenki arra használja az applikációt, amire ő szeretné, ha én olyannal futok össze, aki egyértelműen csak a dugásra hajt, akkor megint csak szépen elköszönök, sok sikert kívánva neki. Senki nem kötelez arra, hogy olyasmibe menjek bele, amit nem keresek.

Ennek alapján a tapasztalatom az, hogy 10-ből 2 direkt szexkapcsolatot kereső férfi van a Tinderen, arányaiban sokkal kevesebb, mint más oldalakon. Ennek is megvan ám a racionális oka: arccal nagyon kevesen vállalják fel, hogy ők csak egy laza numerára hajtanak, pláne akik párkapcsolatban élnek, mert a "csak szex" elsősorban rájuk jellemző. A Tinderen ha nem vállalod az arcod, nem lesz match-ed, társkeresőn meg boldog-boldogtalan írogathat profilkép nélkül is, próba-szerencse alapon.


A fentiekből következően a Tindert eddig a leghatékonyabb társkereső-szolgáltatásként ismertem meg, a legtöbb randim innen volt (pedig ismerkedem sok helyen, még fizetős társkeresőn is fent vagyok, de az élő ismerkedéstől sem zárkózom el, ha van rá mód, járok különböző programokra, rendezvényekre, eddig 0 hatékonysággal). Nem kötelező mindenkivel ismerkedni, aki nem szimpatikus, attól szépen el kell köszönni és kész. Én eddig csak értelmes, viszonylag normális embereket ismertem meg, bár különböző okok miatt nem lett folytatás, pont azért nem lett, mert az illetők nagyon is komolyan gondolták az ismerkedést, és az élethelyzetünk nem volt összeegyeztethető, vagy nem volt meg a "kémia", stb. stb.


Kérdező: az emberek többsége lelki sérült. Pont. Aki pedig lelki sérült, az neten is az, meg élőben is az. A cél az, hogy találj EGY nem (vagy csak kicsit) lelki sérültet. Azt ne várd, hogy a férfiak változzanak, inkább tanulj meg szűrni, és jól választani.

2015. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

igy van, jol mondja utolso valaszolo. most attol ha ugyanaz a szemely beregizik egy tarkeresore nem lesz lelkiserult, ha meg utana bulizni jar nem lesz egeszseges..

ha valakinek gondjai vannak az ismerkedessel akkor valahogy akarja majd kompenzalni ugyis. ez lehet az ital a buliban, vagy az hogy ket szot beszel valakivel es mar jeloli is facen ontja a bokokat, vagy akar tarskeresore is mehet. itt is ott is vannak egeszsegesek es problemasak is.

2015. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Magasjópasi válasza:
hogy kell beírni tinder.hu?
2015. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!