Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak az tud pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak az tud pasit találni, aki gyönyörű, sovány és vagány lány?

Figyelt kérdés

Azt mondják, szép vagyok, bár pár kilót le kellene még adnom, és elég félénk típus vagyok, nem vagyok bulizós, stb, de nagyon kedves. Viszont senkinek sem kellek, pedig nem a tipikus "nagymenőkre" bukom, nem is azokat szemelem ki... Mi lehet a probléma? :(


19 éves vagyok.


2015. máj. 30. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy nicns hol megtalálniuk.
2015. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
én nap mint nap látok kövér lányokat pasikkal és nem is ronda pasik ffi szemmel
2015. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem lenne baj, ha egy kicsit lazítanál, biztos vagyok benne, hogy a félénkséged rátesz a kisugárzásodra. Tényleg elmehetnél valahova, a pasik szeretik a beszélgetős lányokat! És az plusz pont, hogy kedves vagy, csak nehogy ellened fordítsák! HAJRÁ!
2015. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Mindenappi pszoóichológia legújabb számát vedd meg, pont az ellenkezője igaz, a soványaknak kevesebb pasi jut...

És én ezt amúgy is tapasztalom... Rengetek kövér, duci lánynak van pasija, nem is akármilyen pasik.

2015. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Ez butaság.

Nekem mindig is jobban bejöttek a nem annyira bulizós kedves lányok.

Az a baj, hogy a fiúk azokat a lányokat veszik észre aki feltűnősködik és kidobja mindenét.

Gondolom te sem veszed észre azokat a srácokat akiknek bejönnél vagy próbálkoznak.

2015. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Halljuk Te mit tettél ennek az érdekében,azon kívül hogy kiszemelsz valakit magadnak.

Odamentél azokhoz beszélgetni,akiket kiszemeltél magadnak?Megpróbáltál flörtölni velük,vagy felhívni magadra a figyelmüket?

Tudod léteznek ám szerényebb és normálisabb srácok is ám,nem tudom észreveszed-e őket egyáltalán.

Te magad írtad,hogy még pár kilót le kell adnod,akkor az legyen a cél,mert úgy te is jobban éreznéd magad a saját bőrödben ezek szerint,és úgy könnyebb lenne már utána...

2015. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Igazából az a lényeg, h nőiesen öltözködj, igényesen nézz ki. Ha ehhez még hozzájön h jól el lehet veled dumálni és közvetlen vagy, akkor maguktól is bukni fognak rád a srácok.

De te is kezdeményezhetsz nyugodtan.

2015. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A félénk lányokat szerintem sokan kedveljük, ahogy nem is vagányság kell az ismerkedéshez, hanem nyitottság.


A zárkózott lányokkal ez tud sokszor gond lenni. Nem az, hogy nem elég rámenős vagy vagány, hanem annyira visszahúzódó, hogy még azt a fiút/férfit sem veszi észre, aki amúgy próbálna közeledni hozzá.


Sok szerencsét az ismerkedéshez, önmagad és a személyiségedet pedig soha ne szégyelld, mert aki mellett igazán boldog leszel, annak önmagadért kell szeretnie. :-)

2015. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Üdv :) Én ellentétben az egyik előttem hozzászólóval a nem-nőiesen öltözködő lányokat találom szimpatikusabbnak.


Amiket leírtál magadról, azok alapján tök rendinek tűnsz. A probléma az lehet, hogy még nem találtál egy olyan srácot, akinek kellesz. Nekem pl a leírásod alapján szimpi vagy, mégis a menő-macsó csávók szövegére figyelnek a nők: "Legyél nőies és járjál bulizni!"

Így a menő csávók könnyebben kapnak nőt és a nők könnyebben züllenek is le.


Engem pl soványság sem érdekel. Ugyanúgy meg lehet látni a szépet egy ducibb lányban is, mint egy vékonyban. Nem is értem, honnan ered ez a vékonyság őrület.


A vagány, nagyszájú, bulizós lányokat meg végképp nem kedvelem. A félénkség meg inkább előny. Csak hát tény, hogy így lassabban megy számodra az ismerkedés és lassabban is találsz párt. Ha nagyszájú bulizós lennél, akkor meg nyilván gyorsan menne, csak valszeg teljesen más típusú pasit is fognál ki

2015. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugiság van,neked is megvan a párod a világban,akinek meg tetszel az úgy fog szeretni ahogy vagy,függetlenül attól hogy van-e rajtad plusz vagy sem.Ha van kedved ismerkedhetünk.
2015. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!