Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 év körüli fiúk! örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 év körüli fiúk! örülnétek ha egy lány írna nektek? :O

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha egy számotokra idegen csaj írna nektek egy ehhez hasonlót iwiwen: szia! veled találkozhattam itt és itt?

de am tudom, h ott és akkor ő is ott volt. és mi van ha ez a srác úgymond menő meg focizik stb, akk leszarja majd a fejemet, vagy lehet ebből beszélgetés?

vagy írjak egyáltalán neki? és ha igen, akk mit, h értelmesebb legyen kicsit? :P

:) köszi 21/L


2010. febr. 28. 23:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

én örülnék!

akár írhatsz most is egy PM et :D

én nem focizom de focizhatok :D

2010. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát megkérdezném: tényleg?

Ha jól néznél ki, akkor még odaírnám, utána: "ejjha, kár, hogy annyira a focira figyeltem, inkább valami másfajta testedzést választottam volna, valami sokkal érdekesebbet, és különlegesebbet, csak Miattad. ;)"

2010. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj érdeklődik irántam mindig örülök:) Nyugodtan írj rá, max ha van barátnője nem ír vissza.
2010. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
akkor éppen nem a focizás téma volt, ezt csak azért írtam,h jobban lássátok, h milyen a srác...
2010. febr. 28. 23:05
 5/22 A kérdező kommentje:
nincs barátnője
2010. febr. 28. 23:06
 6/22 A kérdező kommentje:
23:04 nagyon édes vagy ;)
2010. febr. 28. 23:09
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
nagy géniuszok lehettek mindketten.
2010. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
:D
2010. febr. 28. 23:15
 9/22 anonim ***** válasza:

Írj.

Mi történhet?

Max lekoptat:)

De megpróbáltad.

2010. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Visszaélhet vele, hogy ennyire nyilvánvalóan futsz utána. Persze, hogy örülnék neki. Csak levelezünk és máris alakul. Ha beszélgetésben jó vagyok akkor kiméletes leszek, nem bunkó. De van aki sportban, jó szituációban pedig nem.

Írd meg, hogy szivesen vennéd, ha odamenne hozzád személyesen!

2010. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!