Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy a 12 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a 12 éves gyerekek rendesen nyálasan csókolóznak?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim az ebédlőben, az udvaron, tasi előtt, mindig csókolóznak, és szerintem már szexszeltek is...
2008. szept. 2. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem teljesen normális, hogy ha már érdeklődnek ilyen korban a másik nem iránt. Azzal viszont már kevésbé, hogy mindezt nyilvános helyen, bár még biztosan fiatalok és nem zavarja őket, hogy mások is nézik őket. Hát, hogyha szexeltek, azt már eléggé más tészta, de hogyha felelősségteljesen (bár ilyenkorban kitudja, azért lehetnek kivételek) akkor azzal sincs szerintem gond. Viszont gondolom mivel fiú-lány párosításról van szó,a lány nem hinném,hogy belevágna ilyen idős korában ezekbe a dolgokba.


T. (16; lány)

2008. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Smacizni lehet kortól függetlenül és még jól is eshet, de ahhoz még szaros kölykök hogy dugogassanak össze vissza! A fiuk ilyenkor már akár lehetnek nemző képesek is nekem pl már volt rendesen 12 évesen magömlésem de a csajoknak kizárt hogy élvezhető legyen ráadásul alig van nedvesedésük és a hüvelyük is olyan szűk mint egy kisujj!
2008. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Attól hogy csókolózna még nem jelenti az hogy szexelnek.Én is csókolóztam kiskoromban mégsem szexeltem.Sőt a barátnőm meg az eggyik jóbarátom még nagyon kicsik voltunk fojton csókolóztak a bokorban,a teplom mögött.A másik barátnőmmel tudtuk hogy már megint nyálasra puszilják egymást mert akkor ugye szerették egymást és mindketten nagyon jó barátaink sok osztálytársunk piszkálta is őket ezért titokban tartottuk a dolgot :) de azóta felnőttünk az eggyik barátnőm elszált messzire a másik is csak a régi jó barát maradt meg akivel továbbra is egy középsuliba járok néha beszélgetünk és ennyi.De jöttek új barátok is de azért hiányoznak a régiek is :(
2008. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

elsö válaszolónak!


hogy mondhatod hogy ha egy 12 éves szeretkezik az rendben van????? bocs de ez nagyon nagy hülyeség amit mondtál!!! egy 12 éves még gyerek!!! ilyen korban nem a szerelem búzdít hanem a kiváncsiság (MERT MÉG GYEREK!). és egyértelmüen a szex sem lehet olyan élvezetes föleg egy lány számára.

légyszives többször ne mondj ilyet mert ez nagy butaság volt

2008. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
elözö vagyok... a "16 éves lány" kommentje eltünt... ugy hogy nem az elsö válaszolónak irtam . :D
2008. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen korban is lehet, hogy a szerelem buzdít, bocs de én így vagyok.
2008. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
12 évesen ne legyél már bedohosodott öregasszony :)
2008. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
egy 12 éves gyerek nem tudja mi az a szerelem!!!! azt hiszihogy szerelmes, és dúl fúl a "szerelem". de ez csak játék és vonzódás a másik nem iránt. ez nem szerelem. én is voltam 12 éves... és amit én akkor szerelemnek mondtam, az semmi volt ahoz képest amit a férjem iránt érzek... de bizti te is 12 év körüli vagy ha ilyet írsz :)
2008. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a smárolás természetesnek mondható már ebben a korban,de a járásnak ki kéne merülnie még pár évig ebben.
2008. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nőnek, fejlődnek a gyerekek. Ez van!

És ha nem normális, akkor megtíltod nekik?

2013. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!