Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyannal aki abszolút nem tetszik külsőre?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy közbe belsőre

tetszik,intelligensebb,normálisabb.Ti "erőltetnétek" tovább az ismerkedést?Ki alakulhat így szerelem,vonzalom?

Lehet felületesnek tűnik a kérdés,de nekem ilyen barátom még nem volt,azért vagyok kíváncsi mások véleményére.

Légyszi kort,nemet is írjatok,ha publikus :)

25L


2015. jún. 27. 12:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%
Egyszer már megtettem, de megtanultam, hogy soha többet. :)
2015. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
7%
Az #1 és a #2 válasz ugyanaz. De az egyik huszonvalahány, a másik nyolcvanvalahány százalékos. Ki érti ezt?
2015. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
A 20-as válaszolónál van az igazság, bár ezt csak az értheti, aki már átélt ilyet.
2015. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Igen! Mar tobbszor jartam ilyennel. Es nem, nem hasznaltam ki. Minden ajandekot ugyanolyan ertekben viszonoztam.
2015. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk van egy srac aki egyaltalan nem tetszik, sot, viszont baromira vonzodom hozza, de ettol nem latom it jobb kepubbnek es akkor sem lesz az esetem, viszont ha vonzodom hozza akkor tokmindegy:-)


Ez az a helyzet amikor a hormonjaim dontenek a vizualitas felett:-)))

2015. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 27. 23:54
 27/28 anonim ***** válasza:
3 hónapja vagyok egyutt egy fiúval, aki meg csak nem is csúnya,es nagyon jol érzem magam vele, de cseppet sem vonz, az sem esik jól, ha megcsókol. Szex meg nem volt. Valoszinuleg elhagyom, barmilyen "tokeletes" is, nem fog működni. :( 28 N
2015. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa. Hiba volt. Soha többet.
2015. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!