Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha egy lány nemet mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány nemet mond nektek próbálkoztok tovább?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 21:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én a 10. nemet kaptam meg tegnap, 5. hónap után, lesz*rom, csinálom tovább. :) Ha szeretem, miért ne? Előbb-utóbb úgyis elfelejtem, addig meg úgysem tudnék más lányra máshogy nézni. És nem vagyok olyan kis lukvadász, hogy most sajnáljam magam, hogy nem jön össze.
2010. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
nagy lófaszt... megyek új csajért
2010. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nem,bárha részeg vagyok akkor igen
2010. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Van erre egy saját gondolatom. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Ennyi.

20/F

2010. márc. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
A csajok mindig ellenkeznek, aztán mégis mindig belemennek a dolgokba, dehát így vannak összerakva! :)
2010. márc. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy így vagyunk összerakva...

Engem hónapokig zaklatott egy idióta, megszerezte a számom, és nem fogta fel, hogy NEM. 4 éves kapcsolatban vagyok, szerelmes, mint a veszett fene, és nem értette meg.

Ugyanezt mások is eljátszották, amikor még egyedül voltam. Nemet mondtam, de csúszott-mászott utánam. Soha nem adtam egy apró jelet sem annak, hogy bármit is akarnék tőle.

Titeket fiúk, meg szépen kérlek, ne üldözzétek, ha nemet mond, lelkileg kimerítő, és csak a gyomra fordul fel a lánynak, ha megint meglát titeket. Főleg, ha ugyanolyan stílusban adjátok elő magatokat, amiben nekem volt részem. (meg az ismerőseimnek) Csak egy jó tanács. Magatokat ássátok el, ha nem adjátok fel.

2010. márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
ha nekem nemet mondd egy csaj de érzem, h azér tvan valami abban ahogy rámnéz akkor bizti nem hagyom, próbálkozom... lehet úgy van vele hogy ha a "nem " után elmegy akkor nem is kellett volna neki igazán... szerintem
2010. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Függ ez sok dologtól.

Pl,hogyan mondja a "nem" et.

Ha félszájról és kifogásokat keres.

Vagy eltereli a témát,akkor biztos hogy nem próbálkozok.

2010. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. A sok gyökér pff... a NEM az NEM-et jelent!!!!

nem azt,hogy kéretem magam!!

2010. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek.Ha tetszenél a lánynak,miért mondana nemet?

Szerintem is idegesítő,ha egy fiú nem fogja fel elsőre,hogy NEM tetszik a lánynak,nem akar tőle semmit...egy idő után szánalmassá válik,és rajta röhögnek a barátnőivel...

Egy értelmes srác megérti.

2010. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!