Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleimre hallgassak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleimre hallgassak, vagy a szivemre?

Figyelt kérdés

Decemberben ossze ismerkedtem egy nalam 8 evvel idosebb fiuval, o 24 lesz jovohonapban en meg 16. Nekem meg sosem volt baratom..o az elso. A szuleim nem repesnek erte,feltenek..azt hiszik csak kihasznalna engem, meg hogy mit varok en tole, amikor o mar erett ferfi. Nos, ez nem teljesen igaz. Neha eleg gyerekes, es buta. Kora ellenere..

Titokban jar fel hozzam 2 hetente, amikor este 11ig egyedul vagyok itthon, tudom ez sem helyes, be.kellene nekik mutatnom, hogy lassak hogy ki fele mi fele? Anyukam sokszor mondja, hogy o meg engedi hogy vele legyek. Neha ezt mondja, utana meg lekezelo, elhord mindennek engem..:( igazabol mindig letagadom hogy tartom meg vele a kapcsolatot.

Apa mas teszta, o puhithato..mas mint anya. Nyugodtabb, engedekenyebb. A baj az, hogy en mar le fekudtem ezzel a fiuval. Es ott tartok, hogy igazuk volt anyaeknak, mert neha teljesen ugy erzem, hogy csak kihasznalt. Alig jon mar, nem nagyon beszelunk, erre az a magyarazata hogy en is kereshetnem ot. Keresem, beszelunk..de semmi nem olyan mint azelott. Mar nem becez, nem hiv stb..:( a beszelgeteseink mar ertelmetlenek, csak marjuk egymast szinte..ugy volt tegnap hogy jon, aztan megsem jott. Anya eljott a munkahelyerol, es aztmondta fel fogja jelenteni, meg apa is a telefonba. Gondolom azert,mert nem tudjak ki o. Mar az is remiszto szamukra hogy 24 eves.

Visszaterve a kapcsolatunkra, tegnap azt mondta hogy hagyjuk egymast, mert megjobban egymasba bonyolodunk es hiaba. Mondtam neki, hogy be kellene kis ido mulva mutatni anyaeknak. Aztis mondta, hogy nem szeret szerelembol es h sajnalja, hogy igy alakult..a megbanast latom rajta, tudom h sajnal engem, tudja hogy rettenetesen szeretem ot. Es azt mondta, majd ha talalkozunk meg beszeljuk, aztis mondta vagyis kerte, hogy tenyleg mutassam be. Mondtam neki, hogy tudom hogy szeret, mert csinal olyan dolgokat amibol leveheto. Aztan, olyanokat is amibol teljesen azt hiszem, hogy nem jelentek neki semmit..pl ma sem keresett,pedig tudja hogy mennyire kivagyok a tegnapi dolog miatt. Es hogy eleve azert is, hogy megromlott a kapcsolatunk,stb.

Amikor irtam neki,hogy tudom hogy szeret, leoltott azzal hogy ; fekudj le, faradt vagy.

Azt nem ertem, hogy miert..az elejen meg mondta h nem szeret ugy, en mar akkor is szerettem szerelembol, es o ezt tudta. Most kb masfel honapja mondja hogy szeret, aztan azert mondja most hogy nem, hogy eltaszitson magatol, meg bekamuzta h van egy noje rajtam kivul, aztan kinevettem, tudom hogy hazudik, tisztan tudom. Azt is mondta, h ne szeressem,utaljam meg..mikor ez kozelsem egyszeru. Szeretem, o az elso ember az eletemben..h ne szeretnem?

Mit tegyek? Talalkozzak vele, beszeljem meg a dolgokat, es ha ugy van, hogy ujra kezdjuk, idovel mutassam be? Hozza teszem, sose eroszakoskodott, en teljesen akartam..kerdezte hogy biztos vagyok e benne..? Tehat, nem arra.ment szerintem, mindig mondja hogy tisztel, becsul azert mert meg senkie nem voltam, csak az ove..:( szerintetek mitcsinaljak?


2015. márc. 10. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát esélytelen hogy ezt végig olvassam, de szerintem egyikre se hallgass. a saját agyadra kellene. ha az még nem érett meg, akkor a szülőkre inkább.
2015. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 XiaoWeiXiao válasza:
Az elejétől fogva csak ki akart használni, de rájött hogy beleszerettél, és megbánta. Hagyd menni, egy r*hadék volt. A szüleidnek inkább ne mutasd be.
2015. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem ot..es ha adnek neki idot? Hogy tisztazodjon minden? Max 2 honapot, szuletesnapom utan ha ugy van, bemutatom
2015. márc. 10. 18:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem is értem, hogy miért kérdezed, hogy a szívedre hallgass-e vagy a szüleidre. Sajnos egyértelmű, hogy a srác mit szeretett volna tőled. Megkapta.

Hagyd a francba az egészet, legközelebb okosabb leszel.

2015. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Basszus, de el sem elvezett,.nem is volt benne semmi jo..2 perces dolog volt. Fajt, es abba hagytuk. Tehat nem volt neki semmi jo benne..
2015. márc. 10. 18:09
 6/11 XiaoWeiXiao válasza:
De ő nem szeretett téged, és nem is fog beleszeretni egy nála 8 évvel fiatalabb kislányba. Ha előállsz ezzel a dumával, hogy "időt adsz neki", akkor csak elkezdesz feleslegesen reménykedni, mert ő már döntött. Mondjuk azzal, hogy kiírtad ezt a kérdést, szerintem beismerted hogy ez az igazság, és most ellenérveket akarsz, de sajnos nem fogsz kapni.
2015. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogy heverjem ki? O az akire mindig emlekezni fogok..😤
2015. márc. 10. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:

nem akar már tőled semmit és pont azzal mondott igazat, hogy ő nem szeret téged

és lehet, hogy az is igaz, hogy már van új barátnője

mindegy hogy te mit akarsz, mennyi időt adsz neki, ha ő nem akarja, akkor semmi komoly se lesz belőle

hagyd, semmi jó nem lesz belőle ha tovább erőlteted

2015. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha nem szeret, miert feltekeny? Nagyon feltekeny..azt akarta hogy toroljem magam mindenhonnan, nem akarja hogy kimozduljak stb.mindig mondja, hogy csak az ove vagyok. Miutan lefekudtunk, azutan is..sot utana megjobban. 2 hete civakodunk..lehet h megijedt anyaektol? Es azert mondja ezeket, hogy ne keressem?
2015. márc. 10. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:

attól hogy birtokolni akar, még nem szeret

de úgy tűnik hiába írja meg neked mindenki a nyilvánvalót, akkor se fogadod el

2015. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!