Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A havejával randizok ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A havejával randizok ezért megsértödött rám? Jogos?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy buliban összegabalyodtam. Utána többször beszéltünk rola hogy majd találkozunk, de sose lett belöle semmi. Volt hogy irtam neki hogy mikor ér rá, mindig volt valami indok hogy nem. (dolgozok de utána mindenképp, ha szeretnéd persze majd megbeszéljük stb.stb.)

ez ment kb 2 honapon keresztül. Erre én összegabalyodtam egy haverjával(mikor talizgattunk nem voltak joban már egy jo ideje, több mint egy éve)

most a haverjával randizgatunk, igazábol nekem nagyon bejön, valami nagyon megfogott benne :))

és mint kiderült önagysága vérig van sértve hogy én neki igérgettem de nem taliztam vele. Amikor én sokszor kérdeztem hogy álle a tali meg hogy jo lenne talizni valamikor. Jogosan van megsértödve??

22L


2015. júl. 8. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
nem jogos.
2015. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
de jogos.
2015. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

"Van egy srác akivel egy buliban összegabalyodtam."


Figyelem! R_b@ncveszély!!! :O

2015. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem jogos, de bántja a büszkeségét, hogy a külvilág azt látja, ejtetted az ex-haverért. A ködösítésén is látszik, hogy éretlen személyiség.
2015. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de de de.
2015. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribi. Összegabalyodtam nem egyenlö a szexel. Ha szex lett volna azt irtam volna!
2015. júl. 8. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemigen.
2015. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért jogos, mert legalább egy fél sort írhattál volna az elsőnek, nézd, 2 hónapig nem hoztuk össze, most már mással randizok. Ha valakinek te azt mondod, megérted amiért munkája/vizsgája/bármije miatt nem tudta eddig megoldani, és mikor rákérdez, később azért pótoljátok-e, igennel felelsz, onnan tényleg becsaptad őt.


Tehát nem az a baj, hogy te beleuntál a várakozásba (bár volt rá nyomós oka, ez még érthető), hanem a lezáratlan ígéret, hogy persze, pótoljuk majd, nincs semmi gond.

2015. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A válaszom egy határozott talán.
2015. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én azért nem érzem ezt jogosnak mert a teljes sztori az hogy buli után beszéltük hogy talizunk, aztán nem keresett annyira. Aztán keresett megint szoba jött a tali de semmi konkrétat nem mondott. Aztán én kerestem egymás után többször és mindig csak az üres igéretek, meg hogy majd majd majd. Volt hogy rákérdeztem egy konkrét napra pl kedd és hogy jaj akkor nem jo. De nem mondott volna másik napot..:/
2015. júl. 8. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!