Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam az értésére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam az értésére, hogy fontos nekem, szükségem van rá, szeretem őt, és vonz is?

Figyelt kérdés
Találkozgatunk egy lánnyal, kicsit szerintem mindketten bizonytalanok vagyunk. Vannak apróbb érintések, de nem tudom, és félek igazán közeledni. Tudom, meg kellene csókolnom, de nagyon sok gátlás van bennem, ő nagyrészt ismeri a múltamat, tehát ilyen szempontból nincs szerintem probléma, csak rendszerint rágörcsölök az egészre, és nem jutok tovább egy pontnál. Szeretem és kívánom őt, és ezt valahogyan az értésére akarom adni. Elmondani el lehetne mindezt, viszont az még mindig csak beszéd. Mit tehetnék, ami kifejezheti az érzéseimet? Köszönöm a segítséget.

2015. aug. 2. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
tényleg csak egy csók kellene
2015. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írnál egy picit arról, hogy milyen "apróbb érintések" történtek köztetek eddig?
2015. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát... többször megfogtam a kezét, volt, hogy búcsúzáskor a felkaromat simogatta, miközben a szemembe nézett, én is szoktam simogatni a karját, a hátát, az arcát, csak fogalmam sincs, hogy többet akar-e. A barátnője elmondása szerint tetszettem neki, ő is írt rám, csak aztán bonyolódtak a dolgok.
2015. aug. 2. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszenél neki, akkor nem hagyná, hogy simogasd az arcát. Hajrá, mondd el neki mit érzel, és a végén zárd egy csókkal! :)
2015. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint ő is viszonozza azokat az "apró érintéseket", szóval valószínűleg jól fogadná a komolyabb közeledést. :-)


A helyedben lehet, hogy nekem nem egyből a csókolózás lenne a következő lépés, főleg, ha még vannak ezzel gátlásaid és "rágörcsölsz az egészre", illetve nem akarod esetleg megkockáztatni, hogy nem egészen úgy fogadná, ahogy szeretnéd.


Én lehet, hogy megpróbálnám egyszer - akár búcsúzáskor - szép lassan közelebb húzni, magamhoz ölelni, és ha nem bontakozik ki az ölelésemből, hanem ő is átölel, akkor a karjaimban tartanám egy darabig, elkezdeném a haját cirógatni, utána a haját puszilgatni, ha pedig ezt jól fogadja, akkor onnan szép lassan az arca felé haladni, azt cirógatni és puszilgatni (mondjuk először a homlokát, a halántékát, és finoman közelednék a szája felé úgy, hogy a szemébe nézek.


Aztán szerintem akkor már úgyis érezni fogod a reakciójából, hogy szeretné-e, ha megcsókolnád. :-)


Tudom, hogy mondani könnyű, hogy ne izgulj annyira, de ha figyeled az ő jelzéseit, reakcióit, és nem hirtelen, váratlanul, hanem finoman közeledsz felé, akkor gyakorlatilag nem tudsz semmit elrontani, másrészt szerintem az a legjobb, ha megpróbálsz az ösztöneidre hagyatkozni és az érzéseidre hallgatni, és azt tenni, ami jön spontán, a maga természetes módján abban a helyzetben.


Sok sikert, és ha van kedved, írd majd meg, hogy mi újság veletek! :-)

2015. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Köszi, azt most még nem tudom, hogy mikor találkozunk legközelebb, mivel nem lakunk túl közel egymáshoz. A gond az, hogy az eddigi ismerkedéseim során is túlságosan az ösztöneimre hagyatkoztam (pl. "biztosan bejövök ennek a lánynak", aztán mikor meg elhívtam az illetőt, akkor vagy nemet mondott, vagy hazudott, hogy igen, de nem lett belőle semmi stb.), és már nem tudom, kinek és minek higgyek. Amúgy meg van bennem valami zsigeri gátlásosság, vagy nem is tudom, folyton görcsbe rándul a gyomrom, ha arra gondolok, hogy pl. meg kellene csókolnom valakit. Voltak egyébként ölelések (főleg üdvözléskor), csak elég hamar végük lett, és rendszerint ő fejezte be. Szóval fogalmam sincs, ő is többet akar-e, vagy csak haverkodik, nem szeretnék megint pofára esni. Nem tudom, félénk-e, vagy nem gondol rám "úgy". A másik probléma az, hogy engem speciel zavar a "nézőközönség", kettesben meg nem szoktunk lenni, ahol hosszabban "enyeleghetnék" vele, viszont kezdetnek inkább szeretném azt, ha nem látnak annyian minket, később már talán oké lenne, csak most még nem annyira élvezném.
2015. aug. 2. 23:02
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Inkább azzal foglalkozz, hogy ő mit akarna, hogy neki mi a jó. Mert a leírásodban csak az van, hogy te, te,te és te.

Amúgy hány évesek vagytok, hogy egy csók is gondot okoz?

2015. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogyha csak haverkodni szeretne azt már az értésedre adta volna.

És hogyhogy nem tudtok kettesben lenni? Este menjetek ki a parkba vagy valamerre, s jöhet a csók is. :)

2015. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!