Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 21-23 éves csajok mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 21-23 éves csajok mi alapján választanak párt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 20:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves 10-es. Ettől függetlenül, amit én írtam ugyanúgy igaz, mint amit te.
2015. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
#9 Az a baj, hogy olyan lányok, akiknek a külsőn meg a pénzen kívül más is számít, csak a gyakorikerdesek.hu-n léteznek.
2015. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%

#12 Én hallom ezt más forrásból is, csak mindig olyan lányok szájából, akik egy 190 magas amatőr sportolóval járnak.

"Megláttam a barátomat és nem érdekelt, hogy milyen jól néz ki de én azonnal beleszerettem" - és hasonló monológok.

2015. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
34%

Bemásolom ide egy korábbi kérdésre adott válaszom, teljesen releváns ide is, és pont 22 éves vagyok. Bár hosszú, de szerintem kiderül belőle, mi alapján választottam párt. Ha nincs kedved elolvasni, akkor két szóban azért összefoglalom: az alapján választottam, hogy odafigyel rám, törődik velem, és őszintén, magamért, nem azért, hogy megdughasson.


"A párom álomférfi :)


Leírhatom a paramétereit, hátha elgondolkodtok, hogy nem csak a ti véleményetek lehet mérvadó, kedves "mindennőcsakabunkókőgazdagadoniszokrabukik" gyakorizók :)


178 centi magas, 98 kg, zömök testalkatú, olyan birkózó kinézetű, némi pocakkal megáldva. Szőke, göndör haj, kék szemek, inkább aranyos, cuki (de azt nagyon :D) mint jóképű. Ránézésre kicsit olyan apukás :D Ezek a külső jegyek.

Jelleme: határozott, őszinte, kedves, aranyos, törődő, odafigyel, egyszer mondok neki valamit, hogy zavar vagy bánt, legközelebb már nem kell (na jó, teregetni továbbra sem tud, elismerem). Nem papucs ennek ellenére sem, csak figyelembe veszi az én érzéseim és jóllétem is. Ha valami nem tetszik neki, szóvá teszi, de kedves, kultúrált hangon, nyitott a megbeszélésre, sőt, bátorítja. Kompromisszumkész, mindig a lehető legoptimálisabb megoldást keresi, olyat nem választ, ami bármelyikünknek is rossz lenne. Nem lehet vele veszekedni emiatt, pedig én elég vitázós hisztérika vagyok :) Nyugodt, türelmes, intelligens, van rálátása a világra, reálisan gondolkodik és aszerint helyezi bele magát az élet nagy eseményeibe. Vannak hiányosságai, amik különösen szerethetővé teszik- a teregetés mellett egyéb házimunkákban sem jeleskedik nagyon, csoda, hogy egy tojást meg tud sütni, ha nem vagyok itthon, és nagyon aranyosan nem tudja, hogy éppen mit értek az alatt, hogy "nem az a baj, amit mondtál, hanem ahogy mondtad". Kicsit tipikus :) Vannak persze idegesítő dolgai is, amik miatt csak még jobban lehet szeretni :)

Anyagiakban kicsit jobban áll, mint az átlag, de hogy olyan nagyon gazdag lenne, azt nem mondhatnám. Programozó, tehát relatíve jól keres, de kereshetne többet is, tapasztalatához és gyakorlatához képest borzasztóan alul van fizetve- két munkahelye is van, így összesen nem kap 450-et, ami valljuk be, lassan 7 éves munkatapasztalatú informatikusoknál nem túl magas fizetés. De lojális a kis magáncéghez, ahol ennyire alulfizetik, és nagyon nehezen szakad el tőlük. Ez is egy olyan tulajdonsága, amit szeretek benne.

Ketten együtt finanszírozzuk a lakhatásunkat egy albérletben, aránylag jó környéken, szép lakásban, cicával. Nem fényűző életmód, egy átlag, középosztálybeli kategória. Hó végén valamennyit félre tudunk rakni, így nyáron el tudunk menni nyaralni egy hétre társasággal. Vagy néha megengedhetjük magunknak, hogy moziba menjünk, strandolni vagy kirándulni, van egy 10 éves használt autója, ez is középkategóriás, bár jelenleg jó, ha ér 700 ezret.

A szex fantasztikus vele, elismerem, elég termetes a szerszáma, de szerencsére tud vele bánni, így nem akadály. Az ágyban is hozza az odafigyelős, törődő formáját, minden alkalom legalább két orgazmust okoz nekem. Nagy bónusz :) De ritkán kívánja, hetente max 2-3x, van, hogy teljes hetek kimaradnak, és ezek az alkalmak után is ugyanúgy szeretem, tehát nem mondhatnám, hogy az érzéseimnek köze lenne a szexuális teljesítményéhez :D Max a hangulatom jobb és nyugodtabb szex után, van ilyen.


Ezek közül egyik sem elvárás, de egy 29 éves férfi esetében azért nem hátrány, ha valamelyik van.


Számomra ő az igazi, a nagy Ő, és bízom benne, hogy ő is hasonlóan érez :)"

2015. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

A pénz nem minden , de van egy minimum elvárás amit hozni kell....sajnos ez így van. Igazából semelyiket nem érdekli, hogy saját lakásod van vagy albérleted, de az igenis számít hogy hol. Azt sem érdekli a Nőket, hogy mennyibe került az autód, ha szép és jó a formája....a lényeg az hogy ne legyen igénytelen, hogy olyan autó legyen, amiben el tudja magát képzelni.

Lehet hogy csak én látom így, de az öltözék és a hozzá passzoló cipő néha többet számít mint a Rolex, a jól összerakott stílus vonzza a Női szíveket. Persze ez csak egy belépő, a személyiségnek is passzolnia kell hozzá.

Még valami, akin egy picit is azt érzik, hogy a kiegészítőkkel többet foglalkozik mint velük, azt dobják...nem szeretnek másodikak lenni.

2015. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
55%

Külsőre nincs ideálom, ha ránézek egy srácra, akkor tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem, de azért vonzódjak hozzá. Nekem speciel a barna/fekete haj+szem és barnásabb bőr jobban bejön, de ez egyáltalán nem feltétel.

Belső: legyen őszinte, megértő, határozott, vicces, lehessen vele beszélgetni és szeressen :)


És nem, bármilyen meglepő, nem az alapján választok, hogy 10/10es-e a srác, vagy izmos-e, vagy gazdag-e, vagy van-e kocsija stb. Teszek a pénzére és arra hogy mije van, ha nem szeretem és nem vonzódok hozzá. Nem kell mindig általánosítani...!!!!

2015. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Kinézet+pénz+hatalom+túldübörgő magabiztosság.
2015. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#12

Tévedsz, a való életben is léteznek. Mind ott van több éves, komoly párkapcsolatban.

2015. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
450 ezret keveselsz. Szép kis nő lehetsz, többet akarsz. Szerintem 10 ből 9 férfi összetehetné a kezét. ha fele ennyit kereshetne.
2015. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A ronda és csóró foreveralone pasikkal általában más baj is van. Az, hogy valakinek magas az iq-ja vagy művelt, nem előny és nem is kell, hogy előny legyen egy kapcsolatban. A szélsőségek viszont hátrányosak. Voltam már boldog ronda pasival is meg csóró pasival is, más lányokat is láttam ilyen pasikkal, semmi extra. De a tapadós pasikat nem szeretjük. Meg az önsajnáltatósakat sem. Meg a nyafogósakat sem. Meg azokat se, akikkel nem lehet csinálni semmit. Ha nincsenek valakinek barátai, az NEM attól függ, hogy van-e pénze vagy hogy néz ki, mivel ezek egy barátságnál nem kritériumok. De a legtöbb forever alone rondacsóró pasinak ha kijelentjük, hogy menjen a barátaival csajozni, közli hogy ja, neki olyanjai sincsenek. Na, ez más miatt van... Azon kéne dolgozni először.
2015. aug. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!