Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti valóban féltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti valóban féltek a határozott fellépéstől?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben (1-2 hónapja) volt 1-2 randim. Minden sínen volt, de azt vettem észre hogy a nyitott kommunikációmmal, és a határozottságommal inkább rémisztettem meg a lányokat. Lehet a szakmám miatt, de én nem szeretek "tutymuty" módjára viselkedni, és kommunikálni, tudom mit akarok.


A mostani felgyorsult világunkban ez már nem trendi, én vagyok lemaradva? Komolyan :) :D


26F



2015. aug. 8. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így nem egyszer.De maradtam ilyen.Akinek kellek annak így kellek.
2015. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A határozott fellépés sosem baj! Az igenis vonzó. Csak sokan nem érzik, a határozott fellépés mikor csap át "ki ha nem én" mentalitásba, mikor akarja másra erőltetni az igazát, mikor válik embertelenné, szóval a határozott személyiséghez társulhatnak olyan vonások, amivel pont ellentétes hatást lehet gyakorolni a nőre.
2015. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A határozottság vonzó, a túlzott dominancia,irányításkényszer ellenben nagyon taszító tud lenni. Ha nem kéred ki a partner véleményét a döntéseid meghozatalában, vagy még rosszabb nem veszed figyelembe, akkor nagy sértődés és veszekedés lesz belőle.

Van olyan Nő aki szereti, ha uralkodnak felette és teljesen behódol a párja akaratának, de a mai világban nem ez a jellemző.

37F

2015. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én szeretem, ha egy pasi határozott, de azért túlzásba sem kell esni :)
2015. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek az előttem szólókkal. Én is randiztam olyan férfival, aki határozott elképzelésekkel érkezett, de végig azt éreztem, hogy az én igényeim elsikkadnak...

Személy szerint azt értékelem, ha a férfi határozottan figyelmes, bevon a döntéseibe, ha azt érzem, hogy az a célja, hogy mindketten jól érezzük magunkat, nem akar helyettem dönteni. Szóval egy kapcsolat nem arról szól, hogy TE mit akarsz, hanem arról, hogy mit akar az egyik és mit akar a másik, és hogy ezt mennyire lehet összehangolni.

2015. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


A 2-es és 3-asra reagálva azt gondolom hogy szerencsére egészséges önbizalmam van, és nem vagyok egy faragatlan férfi. Nem szoktam dirigálni vagy "megmondó" ember lenni, de ezek szerint vagy túl félénk emberekkel kavarodtam mostanában össze, vagy nem volt szimpi ezeknek a lányoknak, hogy tudom mit akarok!? :D

2015. aug. 8. 09:55
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem, szerintem ez a normális, hogy a pasi nem töketlenkedik. De ugyanakkor mindig közösen választják a célt, következő állomást.

Én nem bírnéke egy olyan pasival együtt lenni, akiben semmi élet, önbizalom és határozott fellépés nincs. Egy pasinak ne legyen már punc...ja...

2015. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Óriási hibának tartom, ha egy első randin már a jövőbeli elképzelésekről folyik a beszélgetés...mert túlzottan célirányos, olyan mint egy állásinterjú. Mindenki elmondja az elképzelését és ha van közös pont, akkor megegyeznek a megvalósításban. Személy szerint kiráz a hideg ettől a hozzáállástól...de lássuk be a netes ismerkedés pont erről szól.

Kétféle szemlélet létezik a párkeresésben, a célhoz keresek embert és mindent ennek rendelek alá, és a keresek egy embert akivel jól tudom érezni magam és majd kitaláljuk mit tudunk közösen kezdeni egymással. A mai rohanó világban sajnos egyre inkább az első verzió dominál, nem véletlenül van ennyi válás és szakítás, mert úgy ugranak bele a házasságba emberek, hogy szinte semmit sem tudnak egymásról.

37F

2015. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8# :


Jól látod, bár nem is akar szerintem az ember első randin ezekről beszélni. Vicces a felvetésed, mert amúgy én interjúztatással foglalkozok :D De a viccet félre téve, nem interjúként kezelem a randikat, én ismerkedni szeretnék, nem pedig betölteni egy pozíciót :) A kettő nem ugyan az ugyebár! :)

2015. aug. 8. 10:15
 10/15 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a nyolcassal, azzal a kitétellel, hogy azért vannak olyan alap elképzelések, amiket nem árt egyeztetni. Főleg netes ismerkedés során...

Ezzel nem azt mondom, hogy mindenáron úgy kell belevágni, hogy akkor azonnal mondjuk ki, hogy "komoly kapcsolat, x év után házasság, gyerek, stb.". Ezzel nem tudok egyetérteni, mert egy kapcsolat nem attól lesz komoly, hogy kimondjuk, hanem attól, hogy azzá tesszük.


Viszont nagyon sok ember van, aki teljesen elzárkózik az elköteleződéstől, tehát akkor sem alakulhat a kapcsolat, amivé tud, ha egyébként minden stimmel. Szóval ha valaki csak szeretőt, lazázást keres eleve, akkor azt nem árt tisztázni. Persze nem kizárt, hogy ebből is alakulHAT komoly, de én személy szerint idegenkedtem az olyan férfiaktól, akik félnek a kötődéstől. Nem garanciát várok az első randin, csak a lehetőséget. Ha már a lehetőségtől is elzárkózik valaki, akkor szerintem megette a fene...

2015. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!