Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban a "dad-body" kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglaltfelhasznalo95 kérdése:

Valóban a "dad-body" kell a lányoknak?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 16. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez korfüggő is. Nem tudhatom persze, de szerintem ez inkább 30-on felül lehet érvényes. Én 19 éves vagyok, a kortársaim most vannak fizikai teljesítőképességük csúcsán. Akinek már most elhanyagolt a teste, attól tartok, később romlani fog a helyzet. Nem zárkóznék el valakitől, csak mert így néz ki (ez nem obesitas azért), de megpróbálnám egészségesebb életmódra vezetni. (A hasi zsír amúgy is elég jelentős rizikófaktor mondjuk szívrohamra, jelentősebb mint a fenék/comb.)
2015. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fúj, dehogy, ezt én is láttam.

Vagy ha neked jó egy frissen szült mom bod...

2015. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem, hogy miért kellett külön venni a két kategóriát, az összes ilyen tini mentalitású kérdés a felnőtt rovatban van.


Hogy a kérdésre válaszoljak (a bugyuta cikkre hadd ne reagáljak, ne pazaroljak rá időt): ízlés kérdése.

2015. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell ezen megdöbbenni. Egy normális teste van, teljesen átlagos, nem elhízott, különben is 40 éves, nem kell a facebook csíra 15-20 évesekhez hasonlítani, akik pózolnak a girhes hasukkal, felhúzott trikó - kilógó boxer, kacsaszáj, mint a ribäncok komolyan...


Másrészt viszont nem értem, hogy a felnőtt párkapcsolatokban mi a jó fäszomat keres egy kb. 19 éves fiú kérdése, akit az érdekel, hogy a "lányok"-nak milyen test tetszik? Te jó ég...

2015. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!