Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti valóban féltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti valóban féltek a határozott fellépéstől?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben (1-2 hónapja) volt 1-2 randim. Minden sínen volt, de azt vettem észre hogy a nyitott kommunikációmmal, és a határozottságommal inkább rémisztettem meg a lányokat. Lehet a szakmám miatt, de én nem szeretek "tutymuty" módjára viselkedni, és kommunikálni, tudom mit akarok.


A mostani felgyorsult világunkban ez már nem trendi, én vagyok lemaradva? Komolyan :) :D


26F



2015. aug. 8. 09:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.



Szeretném ha nem mennénk el ebbe az irányba, mert nem tartozik szorosan a kérdéshez :)Abszolút így látom én is ahogy leírtam fentebb is, szóval felesleges túlspilázni.


A kérdés arra irányul inkább, hogy vajon a határozottság rémiszti meg a nőket, vagy szimplán ilyen a XXI. sz női társadalma hogy nem viseli ha egy férfi tudja mit akar, és irányítani akarna inkább?

2015. aug. 8. 11:24
 12/15 anonim ***** válasza:

Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem a határozottsággal van a baj, hanem a tudatossággal, a kimért irányítással. Nem akarnak valaminek a része lenni, azt szeretnék,ha a beszélgetés inkább az Ő elképzelésük szerint zajlana.....de persze ezt soha nem vallják be. Szóval férfiként határozottan meg kell indítani a szekeret majd át kell adni a gyeplőt hadd irányítsanak egy kicsit....persze csak ott ahol nincs kereszteződés, mert dönteni azt nem szeretnek.

37F

2015. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálam ez pont ellenkezőleg van.

Én sem vagyok egy "langyos víz", ezért a leendő páromtól is hasonló viselkedést "várok el".


Nekem is volt már olyan randim, hogy nem lett belőle végül semmi sem. Persze a legelső gondolatom az volt, hogy nem tetszettem a pasinak, de aztán kiderült /ő maga mondta/, hogy ő a határozatlanabb lányokat szereti, akit lehet irányítgatni. Bennem meg pont az ellentétét vélte felfedezni.


Nincs ezzel baj. Jobb is, ha az elején derül ki a dolog, így legalább nincs felesleges ídőhúzás egyik fél részéről sem!

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne bánkodj a fuccsba ment randik miatt. Akivel egy hullámhosszon vagy, ott lesz 2., 3. és sokadik randi is. :)

2015. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Cila123 ***** válasza:
Ezek a problémák annyira egyéniek, hogy kár is vitatkozni róla.Minden ismerkedés, minden találka más, és legnagyobb baj , hogy a felek az első időszakban nem valódi magukat, hanem egy ideálist próbálnak bemutatni, ami sokáig nem megy, senkisem bújhat ki a bőréből.
2015. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem pl. bejön, ha valaki határozott, de kérdés, hogy ez miben nyilvánul meg. Pl. azért ne csókoljon meg az első randin, az nekem sok. De, ha van egy egészséges önszeretete, ebből adódóan egy férfias kiállása, ugyanakkor nem öntelt, azzal nekem semmi bajom, sőt. Ha tetszem valakinek, mondja meg, ha nem akar velem többet randizni, azt is adja a tudtomra, ennyi. 27N
2015. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!