Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mi? És miért történik ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? És miért történik ez?

Figyelt kérdés

MINDIG az első benyomás számított nálam, az első találkozásnál kialakult szimpátia, ott dőlt el, hogy mehet-e tovább a dolog részemről, avagy sem (igaz, volt, hogy engem érdekelt volna a másik, de fordítva nem, és nem volt semmi. De nem is ez a lényeg.)

Volt egy találkozásom egy ismerkedős oldalról. Semmit nem váltott ki belőlem abszolút, nem is ilyen típusú férfiakkal foglalkoztam soha. A második találkozót 2x mondtam vissza, míg végül belementem, és mondhatni elég közel kerültünk, de miután elköszöntünk, sem érdekelt, sőt próbáltam a



2015. aug. 22. 23:40
 1/6 A kérdező kommentje:

az egészet elfelejteni.

De következő reggel ő volt az első gondolatom, és nem tudom 1 pillanatra kiverni a fejemből.

Nem volt még ilyen. És nem értem.

2015. aug. 22. 23:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Adj neki még egy esélyt, aztán meglátod.
2015. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A jövőből jött
2015. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak félek, mert ő egy kurwa jó pasi (kerültem ezt a típust mindig messziről), én meg egy tök átlag nő vagyok.
2015. aug. 22. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Keresd! Ha nem adsz neki még egy esélyt, akkor nagyon bánni fogod.

Hátha mégis kiakakul valami.

2015. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak próbáltad nem realizálni a helyzetet.

Ha tényleg olyan jó pasi, én nem hagynám veszni hagyni.

Próba cseresznye.

2015. aug. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!