Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy nagyon bejön nektek egy csaj, de semmit sem tesztek, maximum jól megnézitek, figyelitek és kész? 22/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akire egy jó ideje felfigyeltem. Reggelente mindig rám köszönt, jól megnézett, figyelt, de nem méricskélve, hanem a szeme sarkából, illetve többször az arcomon felejtette a pillantását, elfelejtkezett magáról. Olyan is volt, hogy este megpillantottam az utcán. Láttam, hogy néz, figyeli, hogy figyelem e, hogy majd odaköszönhessen nekem. Aztán mikor a munkatársammal sétáltam, de valamiért lemaradtam, ő meg jött szembe velünk, őt észre sem vette, de engem már messzebbről nézett, figyelt, köszönt hangosan, pedig a haverjaival volt. Tehát ha bekerülök a látószögébe, látom az arcán azt, ahogyan én szoktam nézni, ha tetszik valaki, és köszön persze, akár egy katonatiszt. Tapasztaltabb, idősebb vagyok, mint az ő korabeli lányok, így észreveszek azért dolgokat, amit ő nem sejt. Volt, hogy kocsival mentünk, ő jött szembe velünk. Mikor kicsivel elhaladtunk mellette, hátrapillantottam és ő is úgy ment, hogy közben hátrafelé nézett, pedig senki sem ment a háta mögött. Persze ez lehetett teljesen véletlen is, bár mivel senki sem járt-kelt a közelében, mi másért nézett volna hátra? Na mindegy.


Facebookon bejelöltem, mert a képe alapján felismertem, sok a közös ismerősünk. Szinte rögtön visszajelölt. Be is lájkolta pár képemet, azaz mindig szokta. Viszont a születési dátuma alapján 18 éves... Ő nem tudja, hogy én hány éves vagyok, de azt igen gondolom, hogy idősebb, mert már dolgozom (tanulok is) és a munkahelyem előtt futottunk többször össze.


Szerintetek tetszem neki, de semmit sem akar? Még barátkozni sem?


2015. aug. 29. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De jó, hogy tegnap is volt már ez a kérdés :D
2015. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nem kaptam érdemleges választ :P :D
2015. aug. 29. 20:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, ide az aspergeresek, és a rögeszmések járnak fel kérdést kiírni...:/

Mivel te vagy az idősebb, neked kell kezdeményezned most!

2015. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
# 3 Miért lenne törvényszerű, hogy nekem kell? Sosem kezdeményeztem, nem is fogok. A kérdés elméleti.
2015. aug. 29. 20:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire figyel, szólítsd le te, kezdj vele beszélgetést. Igen, lehet, hogy nagyon tetszel neki, csak fél, mert idősebb vagy.
2015. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"De jó, hogy nem kaptam érdemleges választ :P :D"


Dehogynem. Én is válaszoltam :D

2015. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem fogsz? Akkor sz.opni fogsz...:D
2015. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 5 Simán menne. Talán kivitelezem, persze ha esz rá lehetőségem. :)


# 6 A tegnapiak között nincs 61%-os válaszadó. Vagy több regisztrációd van. :D



# 7 Vicc akart lenni? Ne erőlködj, mert még... :DD

2015. aug. 29. 20:53
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Konkrétan a kérdésre adott válaszom:

Igen, velem is többször előfordult már. Borzalmasan tetszett valaki, hetekig néztem, kerestem, fürkésztem a tekintetét, néha összenéztünk, nézés közben párszor elmosolyogtam magam, hátha lesz valami. Nem lett semmi, mert pár percen belül megérkezett a szinte tökéletes testű/arcú, menőnek látszó hapsija. Pedig tök átlag csajok szoktak megtetszeni, nem a topmodell bombaribik. Szóval egy ideje már belefáradtam ezekbe a szemezésekbe, mert szarra sem jók, ha egyszer mindig foglalt nőkbe botlok.


Konkrétan a leírásra adott válaszom:

Hívd el valahová! Senki és semmi sem tiltja, hogy te kezdeményezz. Nyugodtan kezdj vele beszélgetni, vagy akármi. Összeültök egy kávéra, szendvicsre, bármire, és fél óra alatt úgyis ki fog derülni, hogy be vagytok-e indulva a másikra. Nagyon nehéz, igaz? -.-

2015. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

""# 6 A tegnapiak között nincs 61%-os válaszadó. Vagy több regisztrációd van. :D


van még egy fiókom is :P

2015. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!