Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy nagyon bejön nektek egy csaj, de semmit sem tesztek, maximum jól megnézitek, figyelitek és kész? 22/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akire egy jó ideje felfigyeltem. Reggelente mindig rám köszönt, jól megnézett, figyelt, de nem méricskélve, hanem a szeme sarkából, illetve többször az arcomon felejtette a pillantását, elfelejtkezett magáról. Olyan is volt, hogy este megpillantottam az utcán. Láttam, hogy néz, figyeli, hogy figyelem e, hogy majd odaköszönhessen nekem. Aztán mikor a munkatársammal sétáltam, de valamiért lemaradtam, ő meg jött szembe velünk, őt észre sem vette, de engem már messzebbről nézett, figyelt, köszönt hangosan, pedig a haverjaival volt. Tehát ha bekerülök a látószögébe, látom az arcán azt, ahogyan én szoktam nézni, ha tetszik valaki, és köszön persze, akár egy katonatiszt. Tapasztaltabb, idősebb vagyok, mint az ő korabeli lányok, így észreveszek azért dolgokat, amit ő nem sejt. Volt, hogy kocsival mentünk, ő jött szembe velünk. Mikor kicsivel elhaladtunk mellette, hátrapillantottam és ő is úgy ment, hogy közben hátrafelé nézett, pedig senki sem ment a háta mögött. Persze ez lehetett teljesen véletlen is, bár mivel senki sem járt-kelt a közelében, mi másért nézett volna hátra? Na mindegy.


Facebookon bejelöltem, mert a képe alapján felismertem, sok a közös ismerősünk. Szinte rögtön visszajelölt. Be is lájkolta pár képemet, azaz mindig szokta. Viszont a születési dátuma alapján 18 éves... Ő nem tudja, hogy én hány éves vagyok, de azt igen gondolom, hogy idősebb, mert már dolgozom (tanulok is) és a munkahelyem előtt futottunk többször össze.


Szerintetek tetszem neki, de semmit sem akar? Még barátkozni sem?


2015. aug. 29. 20:39
1 2
 11/14 opened paradise ***** válasza:

"nem is fogok"

Nincs azzal baj,csak akkor meg ne is háborogj miatta,aki hülye,megérdemli.

Nem lehet mindent a másiktól várni,ha te akarsz valamit.

Simán kezdeményezhetnél,de ha derogál,akkoor maradj egyedül.

2015. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

# 9 Köszönöm, főleg a saját tapasztalatot.


# 10. Okés :D


# 11 Nincs szükségem kezdeményezésre, udvarlóból sosincs szerencsére hiányom. Csak érdekelt, van e olyan, hogy hiába bejön egy csaj, semmit sem csináltok, csupán nézitek erőteljesen stb? Ennyi.

2015. aug. 29. 21:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, van. Én se szoktam mást tenni, csak megnézem. Megspórolom a lepattintást.
2015. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
na, azóta valami??
2015. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!