Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan társalogjak lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan társalogjak lányokkal?

Figyelt kérdés

Szóval a hüvely gombán kívül mi az ami érdekli őket, és nem barátságból hanem, hogy lássák, hogy hajtok rájuk nem vagyok aza raj típus inkább visszahúzódó vagyok, szoktam lányokkal dumálni de az inkább barátságból.

14/fa*


2010. márc. 11. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
mint a rinyáló kishúgoddal, komolyan mondom
2010. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hivd el moziba(ott nem kell beszélni) és fogd meg a kezét.a ti korotoknak ez pont megfelel,és leesik a kiscsajnak is a szitu.

Jah,lehetőleg a Bambira üljetek be xD

2010. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!Menj oda hozzájuk halgasd,hogy miről beszélgetnek és kapcsolódj be XD hát.. mondjuk kérdd el a házi feladatot

vagy egyszer csak menj oda hozzá és kérdezz tőle valamit pl:

láttad már az újholdat?lehetőleg valami romantikus filmről kérdezz PL:Újhold az is romantikus film egy kicsit:D és ha azt mondta,hogy nem akkor kérdezd meg,hogy:

és meg szeretnéd nézni? vagy érdekelne ez a film? ha meg látta akkor kérdezd meg:

és mi a véleményed róla?melyik rész tetszik?vagy ha ebből a témából kifogytatok akkor: mi a hobbid?

ha mondjuk azt mondja,hogy kerékpár és van kerékpárod és persze tudsz is akkor mond,hogy: ohh tényleg? azt én is szeretem mikor voltál utoljára kerékpározni?ha a válasz:rég akkor:és szeretnél kerék pározni? csak mert akkor elmehetnénk együtt kerékpározni ha nem bánod

ha meg azt mondja,hogy nem olyan rég akkor:én nagyon rég kerékpároztam és egyedül nem szeretek kerékpározni,de lassan itt lessz az ideje a kerékpározásnak.

Szóval ilyen egyszerü vagy:

szoktál koncertekre járni?

hánykor mész haza?(ha majdnem ugyan az az utvonala akkor várd meg vagy huzd az időt amig ő is elnem indul és menj oda hozzá:te hányra szoktál haza érni?)

Ennyi nekem már volt olyan is ,hogy a fiú elvileg a szembe lévő busz megállóba ment,de én azt mondtam,hogy most én is arra megyek,mert találkozom a régi barátnőmmel

:Dés közbe csak azuért csináltam az egészet,hogy addig is eggyütt legyünk aztán egymegállót mentem a buszmegállóval és vissza jöttem egy másik busszal ezt te is csinálhatod :D :D 13/L

2010. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó busszal nem busz meg állóval busszal XD :D este van fáradt vok XD
2010. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!