Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál velem? Nők írjanak csak!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál velem? Nők írjanak csak!

Figyelt kérdés
186 centi, 83 kiló, ( nem zsír kiló). Barna bőr ( nem azért mert nem fürdök:D sok ember azt hiszi az országba, hogy azért de nem:D. Amúgy rendes vagyok sok fehér bőrű barátom van sőt igazából csak az:D na szóval??
2010. márc. 11. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
feka vagy? xD
2010. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%

takarodjál már még hány dagadt koczkagecy kérdezi ezt ma még meg?


neked az életbe nem lesz csajod vagy csak valami nagyon nyomorék

2010. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az szivi:D nekem nincs vele bajjom másnak se csak unom a barátnőmet.
2010. márc. 11. 20:46
 4/21 A kérdező kommentje:
:D dagadt??? te hülye vagyok 186 centi 83 kiló az mióta dagadt??? már volt nem is egy és egyik se volt olyan nyomorék mint te:D. Amúgy fiú voltál na m1.
2010. márc. 11. 20:47
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Így látatlanban 2,5 sor kvázi bemutatkozásra nem sokan fogják azt írni, hogy igen :D

De szerintem nem sok lányt zavarna, hogy fekete bőröd van :) Úgy tudom, sokakat kifejezetten izgat a .. khm.. dolog. :)

2010. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Én elmennék.


48/f

2010. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
:D köszi de 17 éves vagyok. Amúgy ezzel a " fekasággal" egy bajom van, hogy discoba nem engednek be sokszor mert azt hiszik balhézni akarok aztán beszélgetnem kell vagy fél órát a szemét kopaszokkal, hogy nem olyan vagyok aztán mindegyik a barátom lesz. De igazából nem fekete vagyok:D hanem roma csak olyan a színem :D.
2010. márc. 11. 21:00
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Honnan a francból lehetne ezt megválaszolni apám? nem tudjuk milyen vagy, az hogy májerkedsz itt a külsőddel, attól még nem biztos, hogy élőben is megfognál. Ha nem működik a kémia, akkor nézhetsz ki akárhogy. nőj fel.

24 L

2010. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Feka... sose leszel te feka. Ahogy olasz se. Te bezony CIGÁNY vagy, és az is maradsz.

És nem, nem járnék veled semmi pénzért főleg hogy ilyen nagyarcú segg vagy ("unom a barátnőmet"...).

17/L

2010. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Áá, oké, így már más. Hát sajnos nyilván nem mondok újat azzal, hogy ma Magyarországon eléggé eltérő és sok esetben szélsőséges (vagy teljes pozitív vagy teljes negatív diszkrimináció) a romák megítélése. :( Szóval nyilván egyszerűbb (csak tippelek, írd meg, ha rosszul tettem) szintén roma lánnyal csajoznod, mert ő is hasonló neveltetésben és kultúrában részesült, így könnyen van miről csevegni, etc :) De ha rendes vagy, ahogy írtad, akkor bármilyen csajnak bejöhetsz :D A végén lehet, hogy egy cuki japán cserediák-lánnyal kötsz ki ;)
2010. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!