Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál velem? Nők írjanak csak!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál velem? Nők írjanak csak!

Figyelt kérdés
186 centi, 83 kiló, ( nem zsír kiló). Barna bőr ( nem azért mert nem fürdök:D sok ember azt hiszi az országba, hogy azért de nem:D. Amúgy rendes vagyok sok fehér bőrű barátom van sőt igazából csak az:D na szóval??
2010. márc. 11. 20:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Unod a barátnődet, :O köszi inkább maradok egyedül.... 18/L
2010. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ugyab abban a nevelkedésben éltem nevelkedtem mint ti. Nem szégyellem magam mert CIGÁNY vagyok sőőőt. Én nem verem magam amúgy meg a barátnőm magyar fehér bőrű. Az a szutyok csaj aki ide írta, hogy bezony cigány vagy:D Nem érdekel ám én erre büszke vagyok és valóságba egy " kemény magyar se mer beszólni azért ez furcsa". És van rasszista barátom szóval bonyolult.
2010. márc. 11. 21:14
 13/21 A kérdező kommentje:
21:03 sajnos igazad van bár csak részben:D
2010. márc. 11. 21:17
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem a bőrszín a lényeg, hanem a viselkedés. Ugyanúgy viselkedhet cigányul egy fehér, egy fekete, egy kínai, vagy akár egy indián... Én a roma szót arra használom, aki "cigány", de normális életet él. A "cigány" nálam egy viselkedést, egy emberképet takar. És ez az "unom a barátnőmet" megnyilvánulás bőven elég volt...


a "szutyok" ;)

2010. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
értem de nem azért unom mert szex vagy valami hanem más oka van pl: nem vagyok direkt féltékeny nem is veszekszek vele és ezt kihasználja, provokál és már nem is vonz ezek miatt.
2010. márc. 11. 21:23
 16/21 anonim válasza:
86%
BÜDÖS CIGÁNY X D : P azért lesz*patnálak 48F
2010. márc. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

És az eszedbe se jutott, hogy mondjuk tisztességes ember módjára közöld ezt vele, vagy otthagyd? Vagy félrekúrni egyszerűbb?

Undorító vagy ;)

2010. márc. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Lányok járnátok 1 ilyen dagadék, ronda pattanásos kockával, aki ráadásul feka is? pff
2010. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok !


ÉN NEM VAGYOK CIGÁNY , úgyhogy nem azért mondom ezeket a dolgokat hanem azért mert egy értelmes,művelt ember vagyok ! Először is nem a bőrszín teszi az embert:lehet egy fehér bőrű is bunkó , lehet egy ROMA (normálisabbak így mondják ) rendes is . Ezek a dolgok egyén függök nem pedig bőrszín . Egyedül Magyar országon van ez a kiszorítás , meg azt hiszik a magyarok ,hogy ha valaki fekete,roma ,kínai stb. akkor ők már alsóbb rendű lények. Tény , hogy van pár bunkó roma , de ez sajnos a magyarokra is igaz ,sőőőőőőt. Nem szeretnék veszekedést emiatt, de remélem,hogy van pár értelmes ember is aki mindezen elgondolkozik ,és talán máskor átgondolja azt ,hogy mit mond ,és azt,hogy szegényt most (nem csak őt) ,hogy megbánthattátok.Ki emelném még egyszer nem vagyok ROMA . Csak,hogy tudjatok viszonyítani .


u.i.: Ja,és nem hiszem azt ,hogy aki a válaszokat írta az rendes ,magyar állampolgár volt !:)És aki feltette a kérdést üzenem: ne itt a gyakori kérdések.hu kérdezz , hanem normális emberektől Tisztelet a kivételnek ! :D

2010. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok !

Egyáltalán nem biztos ,hogy dagadt hiszen még nem láttátok . :D De az biztos , hogy megmondhatnád a barátnődnek tisztességesen is .:)

2010. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!