Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők! A flegmatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! A flegmatikus személyiségtípusú fiúk/férfiak mennyire jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
-laza, -nyugodt, -visszafogott, -higgadt, -kiegyensúlyozott, -kényelmes, -a feszültséget sokáig tűri, -meg van elégedve a saját életével, -nehéz motiválni, vagy valamilyen cselekvésre indítani, -szeret olyan dolgokat csinálni, amik nem vesznek túl sok energiát igénybe...

2015. szept. 6. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Én flegmán szopatok. Lányok, valaki?
2015. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

nekem bejön, sőt


ilyenkor azt érzem, hogy valamilyen titkot meg kell fejtenem, és ha sikerül kiváltságos helyzetbe kerülök


meg néha azzal ámítom magam, hogy majd én megváltoztatom, de ma már tudom, hogy ilyen nincs

2015. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Úgy érzem Havas Henrik nagy sztár lenne az itteni ők körében.


Meg Csermust... Meg Fridi... meg a többi flegma szararc.

2015. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Clark Kent.. ***** válasza:
79%
Általában mind azt mondják, hogy nekik nem jönnek be, de ha szétnézel éjszaka az utcán, mint azt látod, hogy a szép lányok a flegma, nagyképű pasik társaságában vannak, míg a csendes fiúk egyedül kóborolnak, vagy csak a szemük sarkából nézik a nőket.
2015. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy a flegmaság gyakran társul nagyképűséggel,ami engem irritál.A nagyobbik baj,hogy én az ilyen pasiknak ki is szoktam fejteni,hogy az én szememben nem menők.Emiatt volt már,hogy még a nyugodtabb típus is kikelt magából annak hatására,hogy megmondtam neki az igazat...Szóval nem az eseteim.Utálom,ha valaki flegma.
2015. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A felsorolás első fele szimpatikus, a második felével viszont ki lehet kergetni a világból.
2015. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy valaki nyugodt, visszafogott, higgadt, még nem lesz flegma. Az előbbi három tulajdonság számomra pozitív. De a lusta, flégma, nehezen motiválható embereket nem szeretem sem férfiben, sem nőben, az ilyet igyekszem elkerülni, nincs fölösleges energiám és időm, hogy ilyen emberekre pazaroljam.

Szóval a kérdésedre: a flemga férfiak kifejezetten taszítanak.

2015. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#Clark Kent


Úgy látom félreértetted a kérdést.

A manapság szlegnben bunkóra használt "flegma" szónak köze sincs a "flegmatikus" temperamentumhoz.


A flegmatikus temperamentumú férfiak(mint én) egy cseppet sem bunkók, sőt épp ellenkezőleg , visszafogottak, kimértek, higgadtak vagyunk stb., mint azt a magyarázatban fel is soroltam.

2015. szept. 6. 17:01
 9/12 aperitif ***** válasza:
Az egyik legkellemesebb személyiség, nagyon jól ki lehet velük jönni. A férjem flegmatikus volt, jó sokáig nyúztuk egymást, annak ellenére, hogy én szangvinikus-kolerikus vagyok. Végül csak elváltunk...
2015. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem a személyiség számít a lányoknak, hanem a kinézet.
2015. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!