Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket is megtéveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is megtéveszt a szép külső?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, amikor meglátsz egy ismeretlent, mondjuk egy szórakozóhelyen aki külsőleg nagyon tetszik neked és úgy érzed csak pozitív tulajdonságai vannak, úgy gondolod okos, kedves és a többi, aztán amikor megismerkedsz vele csalódás ér, persze tisztelet a kivételnek.

Persze tudom, h ez általánosítás, de én mindig a szép és csínos lányokhoz valahogy jobb tulajdonságokat képzelek el így ismeretlenbe, mint egy kevésbé szép csajhoz.


20F


2010. márc. 12. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég egyedi az ízlésem,és általában nem a legszebb** pasik tetszenek,mint az átlagnak,szóval,amikor meglátok 1 pasit,mindig elképzelem,hogy milyen lehet,de szerintem ezzel mindenki így van,és amikor megismerem,vagy pozitív,vagy negatív csalódás ér.
2010. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a leghelyesebb pasik sosem jönnek be. Én idáig mindig átlagos fiúkba szerettem bele :) és bennük sosem csalódtam ^^ ők mind nagyon rendesek és kedvesek voltak :)
2010. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyon szép emberekre már rásütötték a sztereotípiákat, és sokan már emiatt megkérdőjelezik alapból, hogy van-e pozitív tulajdonsága is, vagy az a személy tényleg csak kívülről tűnik bizalomgerjesztőnek.
2010. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A "szép" külső nekem egy dolog.Nekem nőként,sose kellene egy "szép"pasi.Nem az előítéletek miatt,hanem mert azok annyira nem vonzanak.Legyen átlagosabb,de pasi.
2010. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja. Van, aki teljesen elalél tőle, másnál közel sem ilyen fontos.
2010. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A természet próbálja az egyensúlyt fenntartani :)

Szép külső - kevés ész - most biztos sokan háborodnak fel ezt olvasva :) - Mindenki soknak tartja az eszét, mert a sajátját gondolja soknak, másokét elképzelni se tudja a sajátjához képest - tehát a viszonyítási alapja a legnagyobb.

De persze vannak kivételek - szép, jó csajok pasik, sok sok ésszel :) csak ritka :)

22F

2010. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!