Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek igazi nagy nocsabaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek igazi nagy nocsabaszokat, szoknyapecereket?

Figyelt kérdés
Lehet az egyen az ismerosod, az sem baj, ha olyan holgy vagy, aki volt mar ilyen igazi nocsabasszal, akirol vagy tudta, hogy az vagy nem. A kerdesemmel az egyenre lennek kivancsi. (Es nem a stilusa az egyedi szovegekre!!!) hanem, hogy mi a foglalkozasa, milyen iskolat vegzett, milyen kocsija van, mekkora haza, vagy hogy merre van a lakasa, milyen kb az anyagi helyzete ( varos kozpont, vagy vett maganak egy tanyat, lovarddaval, toval...) ezek azert lennenek fontosak, mert altalaban, azok az emberek tudnak sikeresek lenni a noknel, akik elgedettek az eletukkel, sikeresek, magas a komfort zonajuk ( ezt a pszichologiaban a Maslow-i piramis aljanak hivjak, ami mar szerintem a mai Magyarorszagon nem minimum, hanem kb kozep szint) na ezek az egyenek tudjak le enekelni a butyit nagyon sok holgyrol. Mi velemenyuk ezekrol a ferefiakrol a tobbi ferfinek. Irigyek vagytok rajuk kollegak ( en is ferfi vagyok nem irirgy abszolut, csak szeretnem tudni a titkot, ami lehet egy jo szakma, pl ha kitanulom, akkor a jovedelmem vagy az idobeosztasom miatt en is komfortosan ereznem magam, igy tudnek ismerkedni tobbet es talan vegre sikeresen). Holgyek es a ti velemenyetekre is kivancsi lennek, ha tudtatok, hogy az egyen nagy csibesz, akkor miert mentetek bele a kalandba. Az ilyen alfahimeknel, mikor megjelentek esetleg gondot okozott sajatmagatoknak, hogy ferjnel vagytok? Ha tudtatok, hogy nem korrekt, amit csinaltok megis mi volt az a pillanat,, gesztus... Mikor eldontottetek, hogy odaadjatok magatokat a ferfinak? Elore is koszonom az ertelmes valaszokat!

2015. szept. 8. 16:32
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#18 nagyon kedves vagy koszi! Akkor te szerencses vagy mert a falu bikaja teged tart a legalkalmasabbnak, hogy utodot nemzen neked! :D nekem fura, az, hogy valaki tok nem sikeres az eletben es megis kapos a noknel, vagy csak te neked jon be a kozmunkas srac es a varos megmosolyog erte? En azt hittem, hogy a siker a titok, mert akkor olyan hormonok termelodnek, ami hat a kisugarzasra, de olyan embernek akinek nincs egy ezrese egy unicumra, az hogy tudja levenni a labarol a noket, mert szerintem ezen a szinten azon gondolkodik az ember, hogy mibol legyen egy kis penze ujra. De lehet tevedek, vagy velem van baj. Mert nekem a siker erzese mintha gyorsan elszallna, pl mikor megvettem a lakasom pesten 26 eves voltam. Aznap tok jo volt, de masnap mar semmi mentem intezni a dolgaimat.
2015. szept. 8. 21:19
 22/24 anonim ***** válasza:

Valami egészen furán látod a világot. :) Hogy is mondjam? Kicsit egyszerűen.

Nem a falu bikája (a falu bikája csak próbált elcsábítani veszettül), de rendkívül népszerű a nők körében. Mondjuk az nem utolsó szempont, hogy veszedelmes, mennyire rendben van külsőre, és van benne valami belülről fakadó félszegség, szégyellősség, amitől készen van mindenki. Egyébként meg szórakoztató társaság, vicces, általában szellemes.

De tudod, ahhoz, hogy egy nőnek jól ellássák a baját a nőcsábászok, szoknyapecérek, nincs szükség sok pénzre. Azt a hajadra kenheted, ha nem tudsz lerendezni az ágyban, nem vagy határozott, nem érzem magam nőnek melletted, ha mondjuk végigmegyünk az utcán.

2015. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ismerek, a többségük nem gazdag. Az egyikük igen, de ő pont a mentalitásának köszönheti ezt (mindig céltudatos és kitartó volt, és már azelőtt is jól tudott csajozni, hogy sok pénze lett volna).


Irigy nem vagyok rájuk, szerintem a buta emberek irigyek, akik nem veszik észre egy eredmény vagy siker mögött a rengeteg beletett munkát és áldozatot.

2015. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
#23 ha figyelmesen vegig olvastad a kerdest, es sikerult is megerteni, lathatod, hogy nem az irigyseg, ami fontos itt, hanem tapasztalat, case study megosztasok. Miert nem azt irod, le, hogy az egyik ilyen haverod hogyan sikerult egy novel megismerkednie, majd sikerre vinnie, azt amit kituzott celnak? Tanulhatnank az ilyen esetekbol!
2015. szept. 9. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!